MOETOIMETAJA LIISA ILULEID – Turbliss, Maagiline Marjaõli

Kevade hakul oli mu näonahk külmadest talvetuultest muutunud tavapärasest kuivemaks ning seetõttu otsisin mõnd uut toodet, mida vahelduseks niisutavatele kreemidele ja seerumitele katsetada. Kuna olen Turblissi tooteid ka eelnevalt kasutanud, siis mõtlesin, et võibolla leidub just nende varamus mõni toode, mis minu näonaha olukorra paremaks võiks muuta.

Turblissi kodulehelt avastasin enda jaoks sellise põneva ilusaaduse nagu Maagiline Marjaõli. Nimi, koostisained ning lubatav toime kõlasid paljutõotavalt. Arktiline murakas, jõhvikas ja viigikaktuse vili sisaldavad rohkelt A- ja E-vitamiini, oomega-rasvhappeid ja antioksüdante, pakkudes nahale sügavat niisutust ning sealjuures ka kaitset UV-kiirguse eest, mistõttu sobib maagiline õli suurepäraselt ka suvekuudel kasutamiseks. Juba kolmandal kasutamispäeval tundsin, et minu näonahk on saanud osa maagilisest niisutusest ning võin öelda, et õli täitis oma eesmärki. Tegu on 100% loodusliku tootega, mis pakatab elujõust ja seenemetsa salapärasest hõngust, justkui oleks mõni metsamoor oma hütis maagilise marjaõli enda iidsete tarkuste põhjal kokku seganud. Selles saladuslikus eliksiiris peitub tõepoolest mingi maagia, soovitan ka teil proovida. 

(fotol Buduaari moetoimetaja Liisa Tupits)

Maagiline marjaõli

TurBlissi maagiline marjaõli on tõeline ilu- ja tervisekokteil sügavat niisutust, kosutust ja silumist vajavale nahale. Õlisegu ühendab endas superkontsentreeritud arktiliste rabamarjade noorendava väe ja ekvaatoril kasvava ning lõputus päikesevannis kasvava kaktuse elustava jõu. 100% loodusliku ja lisaainevaba efektiivtoote peamised aktiivained on:

  • Arktilise muraka seemneõli
  • Arktilise jõhvika seemneõli
  • Viigikaktuse marja seemneõli

TurBliss tooted on müügil: Tallinna Kaubamajas, I.L.U kauplustes, ökopoodides, salongides ja mujal.

Vaata kirjelduse ja müügikohtade lisa: turbliss.eu