MON GUERLAIN

MON GUERLAIN

Mon Guerlain – sensuaalne ja naiselikult salapärane, samas jõuline ja särav – parfüüm kui nähtamatu tattoo nahal. Kordumatu lõhnaemotsioon valgeõielisest jasmiinist, Carla lavendlist, Tahiti vanillist ja Austraalia sandlipuust. 

„Me loome alati parfüüme naistele, keda imetleme,” ütles Jacques Guerlain, mitmete nüüdseks juba müüdiks saanud lõhnade nagu Shalimar, L’Heure Bleue ja Mitsouko autor. Thierry Wasser, Guerlaini master perfumer, leidis inspiratsiooni Angelina Joliest, kui hakkas looma parfüümi, mis tema meeltes väljendas ülimat naiselikkust, tänapäeva naise valikuid, emotsioone ja unistusi. 

Koostöö Angelina Jolie ja Guerlaini vahel sai alguse 2015. aasta detsembris Kambodžas filmivõtete “First They Killed My Father” ajal, kuid Angelina esmane kokkupuude Guerlainiga on pärit juba lapsepõlvest, mil tema ema armastas kasutada Guerlaini tolmpuudrit. 

Angelina Jolie on filmilooja, ÜRO Ülemkomissari pagulaste erisaadik ja üks organistatsiooni Preventing Sexual Violence Initiative kaasasutaja. Ta annetab kogu oma sissetuleku koostööst Guerlainiga heategevuseks.