Muuda oma meik huvitavaks: IDEED!

 

 

Kõik naised armastavad proovida erinevaid meigi - looke. Kui otsid viise, kuidas oma jumestust eriliseks teha, siis siit artiklist leiad mitmeid nippe! Kõik me võime vahel rutiini kinni jääda kandes iga päev samasugust jumestust. Nii on muidugi hea, lihtne ja turvaline, kuid vaheldust armastab siiski iga naine. Toome teieni mõned huvitavad ja automaatselt eriliseks tegevad meigisoovitused!

Kõik naised armastavad proovida erinevaid meigi – looke. Kui otsid viise, kuidas oma jumestust eriliseks teha, siis siit artiklist leiad mitmeid nippe! Kõik me võime vahel rutiini kinni jääda kandes iga päev samasugust jumestust. Nii on muidugi hea, lihtne ja turvaline, kuid vaheldust armastab siiski iga naine. Toome teieni mõned huvitavad ja automaatselt eriliseks tegevad meigisoovitused!

 

1. Sädelevad silmad

Üks lihtsamaid, kuid samas erilisemaid viise oma jumestus säravaks ja teistsuguseks muuta on kasutada sädelevat silmameiki. Pane silmanurka pisut sädelust või joonista sädelev lainerijoon – huvitav ja särav meik on garanteeritud. Kui oled julgem ja oled peole minemas, kanna kogu liikuvale lauosale sädelevat pulbrit, kuid sel juhul ära unusta kasutada spetsiaalset vedelikku, mis kogu selle sädeluse kinnitab! Sama ning ühtlasi püsiva tulemuse saad ka sädeleva laineriga saavutada. 

 

2. Metallik – suitsusilm

Enamus naisi armastavad suitsusilma, ja õnneks see ka sobib neile! Et saada väheke vaheldust tavalisele matile suitsusilmale, tee silmameik metallik – värvidega. Pronksjad ja pruunid toonid sobivad üldiselt kõigile, nii et selle meigi proovimisega võid julgelt katsetada.

 

3. Ombre – huuled

Et saavutada kaunis ombre- huulemeik, kanna tumepunane matt huulepliiats huule äärtesse, hajuta veidi sisse poole. Huule keskmisele osale kanna heledam punane, soovitavalt samuti matt huulepulk! Tulemus on üllatavalt kaunis. Kui soovid, lisa ka huuleläiget!

 

 

 

Triin Tulev