Reklaam sulgub sekundi pärast

MUUTUMISMÄNG BUDUAARI TURUL tõi Eneli garderoobi uusi värve!

Möödunud laupäeval, 13. aprillil toimus suvepealinnas Pärnus Port Arturi kaubanduskeskuses esmakordselt meeleolukas Buduaari turg, mida oli uudistama tulnud suur hulk inimesi. Seekordsele ostupeole lisas põnevust muutumismäng, kus muutuja Eneli sai endale kevadiselt värske stiilimuutuse. 

Kui muidu moodustavad valdava osa Eneli garderoobist pigem tumedad toonid, siis nüüd lisasime naise ellu ka säravamaid värvitoone. Muutumisele aitasid kaasa Port Artur ja Revaalia Salong, kus tehti Enelile kaunis kevadine meik ning uus soeng. 

Muutuja valiti konkursi käigus, mille raames võisid kõik vabatahtlikud saata Buduaarile sooviavalduse ühes fotoga, kelle seast valiti välja 41-aastane Eneli Kurg, kes kirjutas meile nii:

Vahest on nii, et hoiame kinni harjumuspärasest ja vanast, tore, kui keegi vaatab uue pilguga ja aitab kevadele vastu minna värskema ja rõõmsamana. 

Kui tavaliselt on Eneli olnud Buduaari turul alati müüjarollis, oli seekordne turg Eneli jaoks midagi sootuks teistsugust. 

Päev sai alguse kell 12.30 Revaalia Ilusalongis, kus Eneli istus mitmeks tunniks juuksuritooli. Juuksur Nataly Nikolajeva ammutas inspiratsiooni 1990-ndatest, mis tema sõnul soengutrendides hetkel suuri laineid löövad. Eneli musta värvi pikad juuksed ja paks tukk olid paari tunni pärast unustuste hõlmas ning edasi kulges naise päev juba uue trendika soenguga. 

Seejärel oli järg meigi käes, mille teostas Enelile Kirsti Rodendau. Kristi sooviks oli, et meik jääks minimalistlik ning kevadine, et rõhutada Eneli loomulikku ilu. 

Pärast meiki ja soengut oli aeg sealmaal, et Buduaari moetoimetaja Liisa asus üheskoos Eneliga mööda poode uute kevadtrendidega tutvuma, et leida sealt üles suvised ja särtsakad riided, mis Eneli garderoobi uut elu tooksid.