NAISED, KES ENNAST EI MEIGI – mida see nende kohta paljastab?

NAISED, KES ENNAST EI MEIGI – mida see nende kohta paljastab?

Enamus naisi meigivad end iga päev ning ilma meigita avalikkuse ette minek tundub nende jaoks ebamugav. Mida grandioossem üritus, seda kauem peegli ees aega veedetakse, et end võimalikult ilusaks sättida. Kuid leidub ka neid, kes meiki ei kanna ning tunnevad end hästi täpselt sellisena nagu nad on – loomulikult.

Enamik naisi meigib end iga päev ning ilma meigita avalikkuse ette minek tundub nende jaoks ebamugav. Mida grandioossem üritus, seda kauem peegli ees aega veedetakse, et end võimalikult ilusaks sättida. Kuid leidub ka neid, kes meiki ei kanna ning tunnevad end hästi täpselt sellisena, nagu nad on – loomulikuna.

Mida paljastab naise kohta see, kui ta ennast ei meigi? 

Psühholoogide sõnul võib see tähendada kahte asja! See võib viidata väga enesekindlale naisele, kes ei tunne vajadust oma välimust nii-öelda tuunida, enne kui ta toast välja läheb. Kui naine tunneb end tõepoolest ilusana ka ilma meigita ning ei näe põhjust meiki kanda, siis on see väga teretulnud ja tervislik eluviis. Nahk saab pidevalt puhkust ning nahaprobleeme esineb sellistel naistel üldjuhul haruharva. Enamjaolt ei meigi ennast naised, kellel on geenidega tõesti vedanud ehk siis neil ei ole nahaprobleeme, mida nad peaksid varjama ning jume on aastaringselt kaunis ja klaar. Ka paljud modellid ei meigi end argipäeviti, sest moe-show‘de ja pildistamiste tõttu peab nende nahk niigi palju koormust taluma. Teisalt näevad nad vahel ilma meigita isegi paremad välja.

Teisalt võib mittemeikimine viidata ka madalale enesehinnangule! Kui naine on näiteks kaalus palju juurde võtnud, tema eraelus ei ole kõik korras ning ta on õnnetu, siis võib ta meikimise jätta lihtsalt seetõttu, et ta peab ennast inetuks ning ei usu, et meik teda aidata võiks. See vastab muidugi tõele – kui inimene on sügaval sisimas õnnetu, siis meigiga seda muret ei lahenda. Siinkohal võiks abi otsida psühholoogilt või rääkida mõne usaldusväärse inimesega. Oma muredega ei tohi mitte kunagi üksi jääda, sest see võib üsnagi kiiresti depressioonini viia ja sealt välja tulla on raske. 

Allikas: mindbodygreen.com