Ilu ja mood

toob teieni Zalando

NAISTE KEVADJOPED JA JAKID – kuidas valida endale sobiv mudel?

Sisuturundus

Cellbes

Otsid endale kevadeks jopet, aga ei tea, millist valida? Erinevaid mudeleid, mustreid ja värve on palju ning õige leidmine küllaltki keeruline.

Sobimatu lõikega jope rõhutab valesid kehaosi ja lisab optiliselt kaalu. Milline kevadine naistejope  või jakk sobib aga just Sinu figuuriga kõige paremini? Loe edasi ja saa teada!

 

Kevadjoped liivakellafiguurile

Milliseid naiste jakke peaksid liivakella figuuriga naised kandma? Vali vöökohta rõhutavad vööga mantlid. Loobu suurtest, oversize jopedest, mis varjavad Sinu suurepärast figuuri. Vali minimalistlik ja vöökohaga lõige ning lase figuuril enda eest ise kõneleda. Suured detailid ja mustrid pole Sinu jaoks!

Foto: Cellbes

Kevadjoped õunakujulisele figuurile

Õunakujulise figuuri puhul on valik sootuks teine. Vöökohaga mudeleid valida ei tohiks. Pigem kanna laia lõikega jopesid, mis varjavad väljaulatuvat kõhtu ja laiemat vöökohta. Naiste kevadjoped, mis ulatuvad puusajooneni, on samuti hea valik, kuid tasuks valida mudel ilma dekoratsioonide ja õlakuteta. Cellbesi e-poest leiad palju stiilseid jopesid, mis sobivad õunakujulise figuuriga naistele.  Sportlikud, tepitud ja lilleprindiga naiste joped sobivad suurepäraselt just Sinule selleks kevadeks.

Foto: Cellbes

Kevadjoped pirnikujulisele figuurile

Kui Sul on laiad puusad ja väiksemad rinnad, on Sinu jaoks parim valik naiste pikemad joped. Lühemaid mudeleid, näiteks vöökohani ulatuvaid nahast biker-stiilis jakke, on parem vältida, sest need rõhutavad puusasid. Asenda need kergete tepitud jopedega, mis kaitsevad Sind tõhusalt kevadtuulte eest.

Foto: Cellbes

Kevadjoped poisilikule figuurile

Rõhuta oma naiselikke külgi ja vali vööga mudelid. Kindlasti näed hea välja ka bomber- või teksajakki kandes! Väldi  sirgeid jopesid ja liiga avara lõikega mudeleid, mis varjavad Sinu figuuri parimaid külgi.

Foto: Cellbes

Cellbesi e-poest leiad laias valikus jopesid ja jakke

Lisaks sobivale lõikele on üleriideid valides oluline ka veenduda nende kvaliteedis. Cellbes pakub kvaliteetseid ja vastupidavaid kevadisi jopesid ja jakke igale maitsele ning suurusele. Ära järgi ostmisel ainult hetketrende, vaid kuula oma sisetunnet ning vali endale selline mudel, milles on Sul hea olla! Vaid nii leiad endale ideaalse kevadjope!

Ilu ja mood

toob teieni Zalando