NAISTE TEKSAD -millega neid kanda?

Buduaar

Vastupidavad, mugavad ja stiilsed - naiste teksad sobivad igapäevaseks kandmiseks, kuid mitte ainult. Üha sagedamini kantakse teksaseid ka pidulikumatel sündmustel, lisades näiteks litritega topi ja kontsakingad. Kuidas ikkagi teksaseid teiste riietega kombineerida? Palju sõltub pükste stiilist ja mudelist. Allpool leiad väikese ülevaate, mis on inspireeritud just praegustest trendidest.

Naiste mom-jeans stiilis teksad

Seda tüüpi tekasapüksid on kõrge vöökoha ja laia lõikega. Millega neid kanda? Kui soovid mugavat igapäevariietust, siis kanna koos T-särgi ja spordijalatsitega. Samas võid nende pükstega luua ka veidi pidulikuma riietuse. Pane selga stiilne särk ja lühike jope ning lisa pilkupüüdvad ehted ning kõrged kontsad.

Vaata lähemalt: SIIT

Naiste boyfriendi stiilis teksad

Meeste pükstest inspireerituna on boyfriendi stiilis mudelid veidi madalama vöökohaga. Et naiselikke kumerusi mitte peita, tasub need kombineerida keha järgiva ülaosaga, näiteks liibuvama särgi või pitsilise topiga. Need naiste teksad on saadaval ka kulutatud efekti ning erinevate detailidega, et saaksid luua isikupärase välimuse. Kui soovid mõnusat vabaja komplekti, siis kanna neid tekapükse puuvillase või linase pluusiga, lisa peale jakk ja jalga mugavad madalad kingad. See meeldib Sulle kindlasti!

Vaata lähemalt: SIIT

Kitsad naiste teksad

See pükste mudel sobib peaaegu kõigega – kanna avara tuunika või liibuva pluusiga. Sportliku ilme loomiseks kanna koos dressipluusi ja tossudega. Kitsad naiste teksad loovad stiilse ja elegantse komplekti ka kõrgete kontsade ja jakiga. Neid saab kanda ka oversize särkidega ja kampsunitega. Cellbesi veebipoest leiad nii klassikalisi kitsa säärega teksapükse kui ka kõrge vöökohaga mudeleid. Tänu suurele suuruste valikule saad endale kindlasti sobivad!

Vaata lähemalt: SIIT

Naiste kõrge vöökohaga teksad

Kõrge vöökohaga teksad rõhutavad figuuri kui kannad pluusi teksaste sees. Romantilise stiili saavutamiseks kanna neid õhulise pluusiga. Täienda komplekti nahkjaki, saabaste ja suure kotiga. Puuvillane T-särk, mille peale sobib hästi pikk kardigan, moodustab suurepärase koosluse just kõrge vöökohaga teksastega. Selle komplekti juurde sobivad hästi tossud, tennised või madalad kingad.  Soovid elegantsemat komplekit? Vali kehakuju järgiv pluus, kõrged kontsakingad, kullast või hõbedast ehted ning väike käekott.

Vaata lähemalt: SIIT 

Naiste sirged teksad

Sirge lõikega teksapüksid on klassika. Palju sirgelõikelisi pükse leiad ka Cellbesi e-poest. See on naiste valik, kes soovivad välja näha stiilsed, kuid armastavad mugavust. Kõige universaalsem viis sirgete teksade kandmiseks on kombineerida need kokku keskmise kõrgusega kontsakingadega ja heleda särgiga. Kui soovid säravamat komplekti, lisa intensiivsemat värvi pluus. Suvel pane jalga mõnusad espadrillid või tossud ning selga õhuke T-särk.

Vaata lähemalt: SIIT

Riiete kombineerimise ja sobitamise viise on lõputult! Cellbesi e-poest leiad nii klassikalisi naiste teksapükste mudeleid kui ka silmapaistavate detailidega teksaseid.