NAISTEL LANGEVAD JUUKSED VÄLJA: põhjuseks on üks ja sama šampoon

Juuksehooldusvahendeid kasutades loodame me ikka oma juustele jõudu ja sära anda ning sageli makstakse nende toodete eest ka üsnagi suuri summasid. Kui aga tulemuseks on juuste välja langemine ja tegu pole mõne üksiku juhtumiga, siis on midagi valesti. Maailmakuulus juuksehooldusbränd WEN on meedias viimastel kuudel palju kõneainet pakkunud just sel samal põhjusel.

Juuksehooldusvahendeid kasutades loodame me ikka oma juustele jõudu ja sära anda ning sageli makstakse nende toodete eest ka üsnagi suuri summasid. Kui aga tulemuseks on juuste väljalangemine ja tegu pole mõne üksiku juhtumiga, siis on midagi valesti. Maailmakuulus juuksehooldusbränd WEN on meedias viimastel kuudel palju kõneainet pakkunud just sel samal põhjusel.

Nimelt väidavad sajad naised ja mehed, et Wen juuksehooldustoodete kasutamise tulemusena on nende juuksed tunduvalt õhemaks jäänud ja paljudel langevad juuksed lausa peotäite kaupa peast välja. Asjale on tänaseks antud ametlik käik ning brändi ootab pikk kohtusaaga, mille tulemusena võivad nad saada ka müügikeelu.

Seda, mis ained juustele niivõrd halvasti mõjuvad, et need välja kukuvad, ei ole veel selgeks tehtud.

Naised postitavad pilte oma rikutud juustest ka Facebooki lehele ja pilte vaadates on selgelt näha, et midagi head nende juuksehooldustoodete kasutamine endaga kaasa ei too.

Vaata pilte ja kommentaare Facebookis siin.

Allpool on lisatud ka video, kus üks naine räägib, mida need juuksehooldusvahendid tema juustega tegid. Seda tasub vaadata.