NAVY STUDIO RED CARPET LOOK ürituse galerii

NAVY STUDIO RED CARPET LOOK ürituse galerii

Möödunud laupäeval, 13. veebruaril toimus ilu- ja koolituskeskuses Navy Studio, aadressil Pärnu mnt 69, suurejooneline ja silmaringi arendav koolitusüritus nimega Red Carpet Look.

Koolituse juhtivaks ideeks oli anda nõuandeid neile, kelle üheks unistuseks oleks nn punasele vaibale astumine, mis eeldab head väljanägemist nii kaamerate kui fotosilmade ees. Kaasatud olid oma ala professionaalid moe- ja iluvaldkonnast, kes tutvustasid külalistele ideaalse kuvandi reegleid. 

Stiilist, õhtukleitide peensustest ja riietuse variatsioonidest rääkis stilist ning moeblogija Lucine Ayanian. Ideaalse meigi reegleid ja saladusi tutvustas jumestaja Meelis Krik. Kuidas aga luua soengule õiget vormi ja tekstuuri, rääkis stilist-juuksur Sergei Rakovski

Õhtu jooksul näitasid modellid (Gloria, Erika Anneli, Kati) saabunud külalistele meistrite tehtud jumestust, soengut ning samuti pidulikuks ürituseks valitud kleite. Osavõtjate vahel loositi välja väärtuslikke auhindu, mille olid endaga ühes toonud ürituse sponsorid.  

Vaata allolevat pildigaleriid!