NEED 10 NAIST ON USA VOGUE’I läbi aegade kõige nõutumad kaanestaarid

NEED 10 NAIST ON USA VOGUE’I läbi aegade kõige nõutumad kaanestaarid

Milline naine ei teaks moeajakirja Vogue? Tegu moepiibliga, mille juured pärinevad Ameerika ühendriikidest ning mis esmakodselt nägi ilmavalgust  New Yorgis, 1892 aasta 17ndal  detsembril. Sel ajal oli tegu õhukese ajaleheväljaandega, mis ei näinud loomulikult kaugeltki mitte nii prestiizne välja  nagu ta seda tänapäeval on.  

Milline naine ei teaks moeajakirja Vogue? Tegu on moepiibliga, mille juured pärinevad Ameerika Ühendriikidest ning mis esmakordselt nägi ilmavalgust New Yorgis 1892. aasta 17ndal detsembril. Sel ajal oli tegu õhukese ajaleheväljaandega, mis ei näinud loomulikult kaugeltki mitte nii prestiižne välja, nagu ta seda tänapäeval on.  

Täna kirjastab Vogue’i 23 eri riiki üle kogu maailma ning mitmete väljaannete eksemplarid on saadaval ka Eesti ajakirjalettidel. Ütlus, et ära hinda raamatut kaane järgi, ei pea paika moeajakirjade puhul, seetõttu on loomulik, et Vogue’i esikaanele pääsevad üksnes supermodellid, muud staarid ja vahel ka printsessid. Kes on aga need naised, kes on läbi aegade kõige rohkem Ameerika Vogue’i esikaanel poseerinud? 

1. Lauren Hutton, 26 korda

2. Jean Shrimpton, 20 korda

3. Karen Graham, 20 korda

4. Cindy Crawford, 18 korda

5. Claudia Schiffer, 16 korda

6. Jean Patchett, 16 korda

7. Amber Valletta, 16 korda

8. Gisele Bündchen, 11 korda

9. Veruchka, 12 korda

10. Kate Moss, 8 korda

 

Allikas: vogue.com