Ilu ja mood

toob teieni Zalando

NEED 5 ILUTRENDI LÖÖVAD sel aastal laineid

Buduaar

Shutterstock

Instagram ja Youtube kihavad juba uutest meigitrendidest, mis on alanud aastal laineid löömas. Olgu öeldud, et loomulik ilu on endiselt moes ja meigitooteid, millega seda rõhutada jagub küllaga.

Comebacki on tegemas ka naiselik roosa toon, mida lisaks põskedele tuleb kanda nii silmadele, ninale kui ka huultele. Millised on aga need viis meigitrendi, mis sel aastal kõige enam pildis püsivad?

Laineri uued ja põnevad mõõtmed
Lainerijoon ei pea asetsema enam ripsmepiiri ääres, vaid trendikas on tõmmata see hoopis silmalaule. Miks mitte ka mitme eri joonena. See nõuab küll kindlat kätt ja natuke pusimist, kuid harjutamine teeb meistriks! essence imepeenikese vedela silmalaineriga saavad särada nii profid kui ka alles algajad laineritõmbajad.

essence vedel silmalainer

Roosa põsepuna
Kui vahepeal ei olnud kuigi populaarne põsepuna kanda, siis 2020. aastal võib seda süümepiinadeta lisada. Põsepuna on soovitatav kanda nii põskedele, põsesarnadele, ninale kui ka silmalaugudele. Nii tekib näole „sun burned“ efekt, mis on üks populaarsemaid meigitrende käesoleval aastal. Näiteks on sellest rääkinud youtuber Corinna Kopf, kelle meigirutiini juurde selline stiil juba kuulub.

essence „the blush“ põsepuna toonis 10 befitting

Roosad huuletoonid
Mitmed jumestuskunstnikud soovitavad 2020 aastal unustada klassikaline punane huulepulk ning asendada see trendika roosaga. Valikus on nii eredad toonid, mille puhul ei ole enam silmameiki vaja kui ka heledad varjundid, mis annavad huultele kerge viimistluse ja sobivad kokku just tugevama silmameigiga.

essence “THIS IS ME” kollektsiooni huulepulgad toonides “CRAZY” ja “BRAVE”

Naturaalsed kulmud

Kui eelnevatel aastatel on kehtinud kindel reegel, et kulmud peavad olema tugevalt välja joonistatud, siis nüüd on naturaalsus meigitrendide nimekirjas kindlasti üks tähtsamaid märksõnu. Kulmugeel on selle trendi täide viimiseks hädavajalik abivahend, mis lükkab kulmukarvakesed kindlalt paika ja toob esile nende loomulikkuse.

essence ripsmete ja kulmude geeltušš

Klassikaline maniküür
Jätkates loomulikkuse lainel, siis ei pääse selle eest ka maniküür. Naturaalsed roosad toonid, läbipaistvad lakid ja ühevärvilised küüned on kindel hitt 2020. aastal.

essence “THIS IS ME” kollektsiooni küünelakk

Ilu ja mood

toob teieni Zalando