NEID RIIDEID KANNAKS ISEGI: IRIS JANVIER Business kollektsioon

Neljapäeval, 24.märtsil näitas Eesti moemaja IRIS JANVIER Tallinn Fashion Week raames Kultuurikatlas oma uue moeliini IRIS JANVIER Business esimest kollektsiooni šiki moeetendusega.

Neljapäeval, 24. märtsil näitas Eesti moemaja IRIS JANVIER Tallinn Fashion Week’i raames Kultuurikatlas oma uue moeliini IRIS JANVIER Business esimest kollektsiooni šiki moeetendusega.

Kollektsioon on loodud mõeldes iseteadlikule naisele, kes soovib olla elegantne igas päevas. Tööaeg moodustab suurema osa tema aktiivsest päevast ning ta soovib nautida igat hetke oma töises keskkonnas – olgu see siis kontoris, kohtumisel või ärilõunal.

Kollektsioon on praktiline, mugav ja valmistatud kvaliteetsetest kangastest, mis ei vaja igapäevast hooldust. Lõiked on mugavad, hästi istuvad ja naiselikud. Värvigamma varieerub, moodustades omavahel sobiva täiusliku kombinatsiooni. Business kollektsiooni detaile saab kergesti omavahel kombineerida, mis on suurepärane võimalus luua erinevaid komplekte igaks tööpäevaks. Kollektsiooni igat eset on limiteeritud koguses ning hinnatasemelt on see sobiv kõigile, kes soovivad kvaliteetset Eesti disaini mõistliku hinnaga. 

Show lavastajateks on Carmel ja Rene Köster, video autoriteks režissöör Sven Olters ja videokunstnik Aljona Movko ning IRIS JANVIER Business esimese kollektsiooni näoks on silmapaistev näitleja Maiken Schmidt. 

Vaata galeriid ja videot allpool.