Nicole Scherzinger näitas Manhattani tänavail trendikaid pükse

Nicole Scherzinger näitas Manhattani tänavail trendikaid pükse

Käesoleval sügisel võidutseb moetrendide taevatrepi ühel astmel erk ja kirev värvigamma. Kui tavaliselt oleme harjunud nägema sügisel, vähemasti tänavapildis pigem tagasihoidlikke ja kulunud toone, siis sel aastal kinnitab eksate toonide võidukäiku ehe näide kuulsa diiva näol otse New Yorgi tänavailt.

Käesoleval sügisel võidutseb moetrendide taevatrepi ühel astmel erk ja kirev värvigamma. Kui tavaliselt oleme sügisel harjunud nägema vähemasti tänavapildis pigem tagasihoidlikke ja kulunud toone, siis sel aastal kinnitab erksate toonide võidukäiku ehe näide kuulsa diiva näol otse New Yorgi tänavailt.

Mõistagi teeb Manhattan oma kireva elanikkonnaga alati silmad ette, kuid sellegipoolest, kuulsate kandjate kaudu võime aimu saada sellest, kui üks või teine trend on globaliseerunud. Nicole Scherzinger otsustas mõni päev tagasi kanda just selliseid erkroosasid pükse, mis kahtlemata loovad killukese suvemeeleolu halli sügisilma. Must nahktagi tekitab kena kontrasti ning esmapilgul ei märkagi inimest, vaid üksnes neid roosasid pükse ringi liikumas. 

Kuidas sulle Nicole’i outfit meeldib?