NIPID, KUIDAS T-SÄRK alati stiilselt välja kanda

NIPID, KUIDAS T-SÄRK alati stiilselt välja kanda

Trendikas t-särk, võib muuta mistahes riietuse stiilseks. Kas oled täheldanud, et sedasama paar numbrit suuremat särki, mida kannad näiteks nii kodus kui ka trennis, annab suurepärasel kanda ka tööl või pidulikel sündmustel.

Trendikas T-särk võib muuta mistahes riietuse stiilseks. Kas oled täheldanud, et sedasama paar numbrit suuremat särki, mida kannad näiteks nii kodus kui ka trennis, annab suurepärasel kanda ka tööl või pidulikel sündmustel.

Viimastel hooaegadel on tõusvaks trendiks kujunenud casual-stiili kombineerimine pidulikuga, seega on igati teretulnud, kui näiteks peole minnes kannad glitter-seelikut ja aukudega T-särki. Selleks et riietus hakkaks toimima, on oluline kombineerida omavahel õiged komplektid ning leida sinna juurde aksessuaarid, mis täiustavad üldmuljet ja lisavad aktsenti.  

T-särk ja tüllseelik

Kombinatsioon, milles võib minna kasvõi punase vaiba üritusele. Pidulikuma efekti saavutamiseks kanna kindlasti kontsakinga ning lisa glamuuri efektiivsete kõrvarõngaste näol. 

T-särk ja lõhkised teksad

On alati kindla peale minek. Kui aga soovid saavutada naiselikumat muljet, kanna klassikalist kontsakinga ja trenchcoat‘i. 

T-särk ja pliiatsseelik 

Sellise komplekti puhul on kõige olulisem asetada rõhku kingadele. Trendikas konts paneb isegi lihtsad ja luitunud toonid riietuses elama. 

T-särk ja pükskostüüm

Pidulik pükskostüüm miksituna T-särgiga toob riietusse värsket ja trendikat hingust ning taandab liialt klassikalist ning kulunud stiili. Vürtsita komplekti ägeda clutch-koti, kingade või mõne eriti glamuurse kaelaehtega. 

Kui sageli kannad sina T-särki ?