NOOR MOELOOJA TIM BLUZ ESITLES kollektsiooni, mis on inspireeritud laktoositalumatusest

NOOR MOELOOJA TIM BLUZ ESITLES kollektsiooni, mis on inspireeritud laktoositalumatusest

4. oktoobril esitles Eesti moedisainer Tim Bluz Park Inn hotellis oma uut couture-kollektsiooni, mis sai nimeks “Allergic to Milk” ning oli loodud kollaboratsioonis TERE piimakombinaadiga. 

Modellidena esinesid Sage ja MJ agentuuride uued näod ning Timi enda head sõbrad, mõttekaaslased ning artistid Eghert-Sören Nõmm, Laura Prits, Anette Maria Rennit, Katarina Sarap. “Nende inimeste looming ja vaim inspireerivad mind jätkuvalt,” sõnab skandaalne mees. 

“Mõte sellist kollektsiooni luua tuli täiesti juhuslikult. Käisin minu fitnesskonsultandi juures ja me hakkasime toitumisest rääkima ja kuidagi tuli välja, et ma joon liiga palju piima. Siis ta ütles, et kas sa mäletad, et oled piima vastu allergiline ja soovitas piimast loobuda. Kuna ma olen piimatoodete suurim fänn, siis see info oli natuke heavy! Aga siis ma mõtlesin, et kui ma ei saa piima juua, siis ma küll saan seda kanda! Ja sealt see kõik algas. Selle kollektsiooni tegemine võttis üle aasta aega tegelikult, sest võrreldes esimese kollektsiooniga uued asjad on tehniliselt palju keerulisemad. Peaaegu kõik kangad on enda tehtud, kujundamine ja nende valmistamine oli hästi nõudlik. Seal on väga palju erinevaid detaile ja käsitööd. Lõplik versioon, mida te nägite, sisaldab 30 komplekti, kuigi ma arvan, et mul oli selle kollektsiooni jaoks rohkem kui 100 joonistust.”