NOOR RÄPPAR MANNA: pead enda eest võitlema või sinust lihtsalt trambitakse üle

NOOR RÄPPAR MANNA: pead enda eest võitlema või sinust lihtsalt trambitakse üle
Meisi Volt

Lauljatar ja räppar Manna seab õhulise vokaaliga ritta siidiseid või vähem siidisemaid sõnu ja seikleb peamiselt RnBs ja hip-hopis ning selle erinevates harudes. Sel nädalal toimuva Tallinn Music Weeki raames rääkisime temaga lähemalt stiilist ja ilust.

Kuidas iseloomustaksid oma lavavälimust ja igapäevast stiili? Mis on seda mõjutanud?

Lavavälimus on mul alati vaba ja mugav. Mõtlen alati kõik aksessuaaride ja meigini läbi, et asjad klapiks omavahel ja ma saaks ennast tunda ilusana, olles samal ajal mugav.  Igapäevane stiil on mul väga street, kannan palju lohvakat ja kunagi ei puudu mu riietusest mingid ägedad tossud. Seda on kindlasti mõjutanud muusika, mida kuulan, inimesed kellega hängin ja oskus mitte huvituda teiste arvamustest.

Mida leidub sinu riidekapis kõige rohkem? 

Särke ja maikasid.

Kust soetad omale rõivaid ja aksessuaare enim?

Kaltsukatest. Ütleks et sealt on pärit 95% mu riidekapist ja ehetest.

Jaga paar stiilinippi, mis alati töötavad.

*Värvid matchivad üle ühe – näiteks valge pluus ja valged tossud, sinised püksid ja sinine müts.

*Igale riietusele annavad särtsu hoop-kõrvarõngad.

*Detailid, detailid, detailid! Ehted, kotid, tossupaelad, ketid!!! Need annavad alati tohutult juurde, kui nendega mängid.

Foto: Meisi Volt

Kuidas veel oma välimuse eest hoolitsed? 

Kuna mul oli varem väga sügav akne, kirjutati mulle välja retseptikreemid, mida kasutan siiani, et vältida uut outbreak’i ja hoolitseda armide eest. Minu jaoks on game changer ka argaaniaõli – Eestis olen puhtaimat saanud alustavalt firmalt nimega IlusMina. See hoiab mu nahka pehmena ja mu nägu on vähem punane. Kasutan ka kookosõli terve ülejäänud keha peal.

Mida on muusika tegemine sulle õpetanud? 

Muusika tegemine on mulle õpetanud otsekohesust, konkreetsust ja kindlameeldust. Sa pead enda eest võitlema või sinust lihtsalt trambitakse üle. See on minult ära võtnud ka suure osa kadedusest. Muusika on isiklik, aga samas väga seltskondlik asi, kuhu on kaasatud tohutult inimesi.

Mannat saab Tallinn Music Weekil näha lausa kolmel korral. 28. augustil astub ta üles Põhjala tehase linnalaval; 30. augustil Öölagi ning 29. augustil Lagi showcase’il.

https://www.instagram.com/p/CENDxa6hF1q/

https://www.instagram.com/p/CC9NpsxBtvi/

Sarnased artiklid