NOORUSE AURA JA ENERGIA. Les Belles de Nina parfüümid – Nina&Luna galerii!

NOORUSE AURA JA ENERGIA. Les Belles de Nina parfüümid – Nina&Luna galerii!

Pariisi moemaja Nina Ricci on naisi couture rõivastesse riietanud ning lõhnastanud juba alates aastast 1932. Iga disain peegeldab mingit emotsiooni. Nina Ricci on vaba vaim, kes armastab naisi nende kõige tundlikumates ja spetsiifilisemates aspektides, järgneb neile samm-sammult ning puudutab ülilähedalt, väljendab intiimsust, hetkemaagiat, nende ihasid ning nende ajastu meeleolu. 

Nina Ricci uute parfüümide võrratult ümarad kurvid ja gurmeeaktsendid suubuvad noorte neiude naerukaskaadi, tundevärinaisse ja joobumusse. Pretsedenditu, elu avastajatele pühendatud aroom. Õidepuhkevate neidude hõim, paljutõotavate neiude müriaad ning neid iseloomustav nooruse aura ja energia. Nad ei taha olla tavapärased, nende pilk on suunatud silmapiirile ning nad püüdlevad tundmatuse poole. Nad on mitmetahulised, relvitukstegevad, ettearvamatud. Vabad, lennukad, kütkestavad. Nad astuvad ellu nagu hammustaksid mahlast õuna. Nina ja Luna.  

Üheskoos on nad tugevamad. Nad ühendavad jõud vaikivas äratundmises, sest nende vankumatu side ei vajagi sõnu. Nad on Les Belles de Nina.

NINA PARFÜÜM – SUHKURDATUD ÕUN

Söakas suhkurdatud õun, gurmeelikult puuviljane lillelõhn.

Õrnad koostisained toovad esile oma parimad küljed ning äratavad meeled. Gurmeenauding on ahvatlev.

Lend on imeline. Tsitrusespiraali ekspansiivsest graatsiast, Kalaabria sidruniga põimuvast Caipirinha laimist võrsub rabav värskus.  

Otse kahetahulisest südamest esile kerkiv mahe gardeenia on mähkunud suhkurdatud õuna hõrgu loori voltidesse.

Seedripuu kaardub ümber hellitavate valge muskuse nootide ja sünnib õrn ja kirgas sensuaalsus.

.

 LUNA PARFÜÜM – IGIHALJAS SUHKURDATUD ÕLELILL

Söakalt igihaljas suhkurdatud õlelill, gurmeelikult puidune lillelõhn.

Vastupandamatud koostisained toovad esile oma parimad küljed ning vallutavad meeled. Gurmeenauding omandab sinaka helgi.

Lend on imeline. Nad on kütkestav duett. Mahlane ja kirgas. Apelsiniõis ja metsamarjad on taltsutatud.

Otse südamepõhjast. Õilis ja uhke valge õlelill on karamellist joobunud. See on uus kogemus, harukordne sõltuvus, mida iseloomustavad delikaatsed röstitud noodid ja meeaktsendid.  

Nüüd asub ihar vanill sandlipuuga intrigeerima. Sensuaalsus on pulbitsev ja uljas.

Pole midagi rahutukstegevamat ja eksitavamat kui tõeline naine. Miski pole erutavam ja kaasakiskuvam kui elu. Kergus, instinktid, sensuaalsus. Ilu ilma trikkide ja strateegiateta ning naiselikkus, mis lehvib kõrgel nagu lipp.

 

VÕTA OSA NINA JA LUNA PILDIMÄNGUST SIIT JA VÕIDA ENDALE JA OMA PARIMALE SÕBRANNALE VÕRRATUD PARFÜÜMID!