NYMF MOESTUUDIO ÜLIVÄRVILISE UUE kollektsiooni esitlus restoranis La Tabla

NYMF Moestuudio uus kevad-suvine kollektsioon MU CHA CHA on lugu mustritest. Nendest mustritest, läbi mille meie esiemad pajatavad meile oma naiseks olemise lugusid ja mida meie omakorda oma lastele edasi kanname.  


NYMF Moestuudio uus kevadsuvine kollektsioon MU CHA CHA on lugu mustritest. Nendest mustritest, läbi mille meie esiemad pajatavad meile oma naiseks olemise lugusid ja mida meie omakorda oma lastele edasi anname.  

 

Kollektsioon kannabki endas ühelt poolt inspiratsiooni ühendada vana ja uus ehk siis meie esiemade pärimus, nende lood ja mustrid hoopis puhtlapsemeelse kerguse, mängulisuse, lusti ja spontaansusega. Murda, keerata ja pöörata mustreid, mis praeguses hetkes enam ei tööta ning läbi selle luua täiesti uus muster.

Teiseltpoolt ühendab kollektsioon läbi sarnaste tikandimotiivide, kangasse kootud triipude, heegelmotiivide ja punutiste erinevad kontinendid ja kultuurid, mis näitab, et ükskõik kus või kes me oleme või millised on meie lood, miski on meis kõigis ikkagi ühine. 

Disainer Triin Kärblane ise ütleb uue kollektsiooni kohta niimoodi: “See muretult tütarlapselik ja mängulisusest tulvil kollektsioon ongi loodud meile kõigile – nii noorukesele kui küpsele, nii haprale ja lopsakamale, nii vaoshoitumale kui ka kuumaverelisele, Sulle ja mulle. Sest me kõik oleme seda mängulist ilu ja lustlikku kergust väärt.”

Vaata pilte nii moe-show‘st kui melust allolevast galeriist!