OHTLIK! 1 OOTAMATU ILUTOODE, mida sa ei tohiks enam kunagi tarbida

Igal naisel on kosmeetikakotis ja riiuliteski lademetes erinevaid ilutooteid, millest osad seisavad niisama ja ootavad oma kasutuskorda ning osad on pidevas kasutuses. Vähe on naisi, kes kosmeetikat üldse ei kasuta. Paraku leidub paljudes populaarsetes ilutoodetes kahjulikke aineid, mis võivad tekitada nii allergiaid, nahaärritusi kui ka vähki!

Igal naisel on kosmeetikakotis ja riiuliteski lademetes erinevaid ilutooteid, millest osa seisab niisama ja ootab oma kasutuskorda ning osa on pidevas kasutuses. Vähe on naisi, kes kosmeetikat üldse ei kasuta. Paraku leidub paljudes populaarsetes ilutoodetes kahjulikke aineid, mis võivad tekitada nii allergiaid, nahaärritusi kui ka vähki!

Ekspertide sõnul peaksid kõik naised oma kosmeetikakotist välja viskama lauvärvid, mis sisaldavad sellist ainet nagu alumiiniumpulber. Tegu on kantserogeense ainega ehk teisisõnu võib see põhjustada nahavähki.

Vaatamata sellele, et tootjad ei tohi lauvärvidesse alumiiniumpulbrit lisada, tehakse seda siiski ning alati ei ole seda ka pakendilt võimalik välja lugeda. Üldiselt on siinkohal tegu odava kosmeetikaga ning tundmatute brändidega. 

Kui sa tajud, et nahk hakkab peale lauvärvi pealekandmist kihelema, siis pese see kiirelt maha ja lõpeta kohe toote kasutamine.

Allikas: redbookmag