ÕIGE ŠAMPOON kingib kaunid juuksed

Buduaar

Kas oled vahel oma juustega hädas ja tunned end ebakindlalt? Juuksed muutuvad liiga kiiresti rasuseks või ei hoia ilusti? Ehk on probleemiks hoopis liiga kuivad juuksed või märkad õlgadel kõõma? Need asjaolud võivad mõjutada kogu sinu päeva ja toimetusi.

Juuksehoolduse üks olulisemaid aspekte on õige šampoonivalik. Kui Sulle sobimatu šampooni kasutamine võib muuta juuksed tuhmiks ja elutuks, siis õige šampoon aitab paljudest juuksemuredest vabaneda, nii et saad end taas tunda veetleva ja enesekindlana.

Šampooni valimisel on oluline teada oma peanaha tüüpi. Kui sul on terve peanahk, on juukseid lihtne hooldada. Sügeleva, kuiva või rasuse peanaha puhul on õige šampooni valimine aga hädavajalik.

Labo Specific šampoonid on tõhus lahendus peanaha probleemidele ja kolme hüaluroonhappe niisutav puudutus juustele. Miks on hüaluroonhape šampooni koostises hea? See mõjub juustele kui väetis, mis soodustab juuste kasvu ja juuksekarva paksenemist ning suurendab seeläbi juuste mahtu. Hüaluroonhappe peamine eesmärk on niisutada sügavuti õhukesi, lamedaid ning kahjustatud juukseid, seda tänu võimele vett juuksevõlli lukustada.

1. Rasune peanahk

Igapäevane peapesu on juustele kurnav ja aeganõudev protseduur, kuid pesu vahele jätmine ei ole samuti lahendus. Rasuse peanaha puhul on abiks Labo Specific 3 hüaluroonhappega Seborrhea šampoon, mis tänu puhastavatele, rasueritust normaliseerivatele ja niisutavatele omadustele aitab tõhusalt peanahka puhasta ja liigset rasu vähendada.

Helen Adamson: „Labo Specific Seborrhea on kindlasti parim šampoon, mida siiamaani kasutanud olen. Mu juuksed püsisid umbes kolm päeva kauem puhtad, varem olid juuksed juba päevaga täiesti rasvased.”

Liina: „Olen kasutanud Labo Seborrhea šampooni nüüd umbes kaks kuud ja pärast kuuajalist kasutamist tundsin, et igal hommikul ei ole enam vaja tingimata pead pesta. Teisel päeva sobib vabalt välja minna kinniste juustega, mis varem oli välistatud. Igapäevase peapesu vältimine aitab kaasa ka uute juuste kasvamisele. Tundub, et olen endale lõpuks leidnud sobiva šampooni.

2. Kuiv, sügelev ja kõõmane peanahk

Karmid keemilised juuksehooldustooted ja kliimatingimused võivad muuta peanaha kuivaks. Kui oled hädas sügelema kippuva ja kuiva peanahaga või kõõma ja sellest tingitud juuste väljalangemisega, võib lahenduseks olla Labo Specific 3 hüaluroonhappega Dandruff šampoon. See puhastab efektiivselt peanahka ja juukseid, leevendab kõõmast tekkivat sügelust, kaitseb juukseid ja peanahka kõõma eest ning jätab peanaha puhtaks ja terveks.

3. Tundlik peanahk

Kui oled tundliku nahaga või allergiline ja pead seetõttu šampooni eriti hoolikalt valima, on Labo Specific 3 hüaluroonhappega Delicate šampoon välja töötatud just sinu jaoks! See on eriti õrnatoimeline ja aitab juustel saada pehmeks ja läikivaks.

4. Õhukesed ja haprad juuksed

Kui oled hädas juustega, mis hoiavad peadligi, on õhukesed, liiga pehmed ja ei taha kuidagi soengus püsida, tuleb appi Labo Specific 3 hüaluroonhappega Volume šampoon, mis lisab õhukestele juustele mahtu ja kohevust ning tugevdab ja tihendab neid. Samuti aitab see šampoon tugevdada juuksestruktuuri, andes peadligi juustele mahtu ja kohevust.

Liina: „Minu juuksed on väga õhukesed, pehmed, hoiavad peadligi ja neil pole jõudu. Nad vajaksid hästi hoidmiseks rohkem mahtu, volüümi ja tihedust, sellepärast proovisin Labo Volume šampooni ja mu juuksed olid kohevamad juba pärast esimest kasutuskorda. Tundsin juba pesemise ajal, et juuksed ei ole enam nii pehmed ja õrnad, vaid karusemad. Selline šampoon kindlasti kõigile ei sobi, aga on suurepärane toode just väga õhukestele juustele. Kui on vaja minna tähtsamale üritusele, kasutan alati just Labo Volume šampooni ja juuksed hoiavad eriti hästi.”

Uuri lähemalt www.labo.ee,

FB: Crescina Eesti,

IG: crescina_eesti