Oled brünett? Saa teada, millist meiki peaksid kasutama

Hea make-up'i valik võib brünetid daamid muuta ülimalt müstiliseks ja veetlevaks, kuid samas valede võtete kasutamine võib röövida  kogu positiivse tähelepanu.  Sõltuvalt soengust ja juukselõikusest võivad värvitoonide ja meigistiili valikud varieeruda ning eks meil kõigil on kujunenud teatud eelistused, kuid alati on ju põnev millegi teistsugusega katsetada. Toome teieni kolm meiginippi, mille seas leidub nii reegleid, soovitusi kui ka lihtsalt häid ideid. 


Hea make-up’i valik võib brünetid daamid muuta ülimalt müstiliseks ja veetlevaks, kuid samas valede võtete kasutamine võib röövida  kogu positiivse tähelepanu.  Sõltuvalt soengust ja juukselõikusest võivad värvitoonide ja meigistiili valikud varieeruda ning eks meil kõigil on kujunenud teatud eelistused, kuid alati on ju põnev millegi teistsugusega katsetada. Toome teieni kolm meiginippi, mille seas leidub nii reegleid, soovitusi kui ka lihtsalt häid ideid. 

 

1. Kulmud peaksid olema juustest tooni võrra heledamad

Selleks, et mitte Angry Birds’i muljet jätta, ära värvi oma kulme liiga tumedaks. 

 

2. Katseta erinevaid huulepulgatoone 

Erkpunane loob oivalise kontrasti sinu juuksetooniga, kuid  suurepäraseks valikuks on ka pruunid, pronksjad ja roosad toonid. Ainsaks värviks, mida kasutada ei tasuks, on kõiksugu heledad nude toonid, mis ei pruugi kokku sobida teatud tüüpi brünettide nahatooniga. 

 

3. Mängi lauvärvide variatsioonidega

Lauvärvi toonivalikul saab määravaks ilmselt silmade värv, kuid pruunid ja hallid varjundid on tavaliselt brünettide puhul kindla peale minek.  Kui sul on sinised silmad, katseta erinevaid lillakaid ja sinakaid toone. Rohesilmsed brünetid võiksid tutvust teha samblarohelise, pruuni ja beeži värvigammaga. Tumehallide ja pruunide silmade omanikud võiksid katsetada helesinist ja khaki toone. 

 

 

 

Allikas: beautyandtips.com