OMAD LIIVAKELLA FIGUURI? Need riided sobivad sulle eriti hästi!

7 kommentaari
OMAD LIIVAKELLA FIGUURI? Need riided sobivad sulle eriti hästi!

Liivakella figuuri võib pidada kõige naiselikumaks kehatüübiks. Marilyn Monroe ja Sophia Loren on klassikaliseks näiteks naisideaalist, tänapäeva staaride seast võib esile tuua Kim Kardashiani või Monica Bellucci. Millised on need klassikaliselt maitsekad ja stiilsed riided, mida võiksid kanda naised, keda on õnnistatud liivakella figuuriga? 

 

Liibuva sviitri ja kitsa seeliku kombinatsioon – rõhutab naiselikke vorme veelgi.

Vööl kokku seotud pluus – rõhutab taljet. Hea kodune riietusstiil on näiteks punane gingham-kangast särk ja üleskääritud säärtega teksad. 

Koheva seelikuosaga suvekleidid – nii saavutad hetkega 50ndatele iseloomuliku liivakellamulje, eriti siis, kui kleit on mummuline. 

Kehasse tööteldud villane kleit – liivakarva, must või valge. Marilyn Monroel oli mitmeid selliseid pika nööbitava kinnise ja vööga kleite, mida ta kandis koos seemisnahksete kõrgete kingadega. 

Õlapaelteta šatäänist liibuv õhtukleit – see on moeklassika. Enamasti just must, kuid väga hästi torkab silma ka roosa. Otsi netist 50ndatest inspireeritud moodi ning inspireeru. i-le lisavad täpi pikad kindad, sellised „teemandid on tüdruku parimad sõbrad“ stiilis. Vaata näiteks Madonna muusikavideot „Material Girl“.

Üleni valge riietus – valge oli omal ajal Sophia Loreni lemmikvärv, kuna see tasakaalustas hästi tema oliivikarva vahemerelist jumet. Ta armastas kanda valget pluusi koos sellega sobiva kitsa pihikkleidi ning hiiglaslike kullakarva mustlase-stiilis kõrvarõngastega. Massiivsed kõrvarõngad teevad ilma ka hetketrendides, seega miks mitte kombineerida endale kokku üks analoonge klassika ning trendide segu. 

Allikas: „Kuidas olla jumalik“ Caroline Cox