OPI ESITLEB UUSI RETROSTIILIS suviseid toone. Inspireeritud kultusfilmist ”Grease”

OPI ESITLEB UUSI RETROSTIILIS suviseid toone. Inspireeritud kultusfilmist ”Grease”

Sel suvel ühendab OPI jõud filmistuudioga Paramount Pictures, et mälestada 20. sajandi kuulsaimat filmimuusikali „Grease“. Kultusfilmi 40. aastapäeva tähistamiseks tõi OPI turule 12 limiteeritud koguses tooni ja kolm uue põneva eriefektiga lakki, mis panevad küünelakiaustajad üle kogu maailma OPI-le „suveöö tõotust“ andma.

OPI retrostiilis suviste toonide – alates puudrisest pastelsest kollasest, roosast, lavendlist ja virsikutoonist kuni erksa oranži, türkiisi ja fuksiani – kollektsioon annab edasi filmi lõbusa ja energilise meelsuse ning sobib kõigile nahatoonidele. Rikkalik särav must, sinine ja rohekassinine lisavad sügavaid varjundeid ning valge ja punane on austusavaldus Rydell High kooli värvidele.

„OPI jätab taas oma jälje popkultuuri, tehes selle kultusliku filmi aastapäeva tähistamiseks koostööd filmistuudioga Paramount Pictures,“ selgitas OPI kaasasutaja ja brändi saadik Suzi Weiss-Fischmann. „Grease’i tegelased pakkusid toonide loomiseks tohutut inspiratsiooni – näiteks ammutasime innustust Pink Ladies tüdrukute jakkidest, Sandy ergutustantsukostüümist, Danny nahktagist ja Frenchie fuktsiatooni juustest. Kui oled filmi fänn (ja kes ei oleks?), leiad kollektsioonist kindlasti mitmeid lemmikuid.“

Lisaks Grease’i kollektsiooni 12 toonile, mis on saadaval GelColor, Infinite Shine ja Nail Lacquer koostistes, toob OPI turule ka kolm limiteeritud koguses lakki, millel on kuivades kolmetasandiline efekt ja nahalaadne tekstuur. Tegemist on täiesti uudsete lakkidega valges, mustas ja roosas toonis, mille sarnaseid turul teisi ei leia. 

„Grease’i kollektsioon sobib ideaalselt nende uuenduslike koostiste tutvustamiseks,“ lisas Weiss-Fischmann. „Lakkide naturaalse naha sarnane viimistlus meenutab mitmeid filmist tuttavaid elemente alates Greasers poiste nahktagidest kuni Sandy nahkkostüümini, tuues samas esile valge, musta ja roosa trendika külje. Kogu kollektsioon pakatab moekatest toonidest, mis panevad täiusliku i-täpi suve kõige kuumematele stiilidele.“

VÕTA OSA MÄNGUST JA VÕIDA OMALE KINKEKARP, mis sisaldab OPI miniküünelakke, SIIT

OPI Grease’i kollektsiooni kuulub ka kolm limiteeritud koguses uue eriefektiga lakki toonides Rydell Forever, Grease is the Word ja Electryfyin’ Pink.