Õpi õigesti nägu kontuurima: VIDEO!

13 kommentaari
Õpi õigesti nägu kontuurima: VIDEO!

Olen üsna paljusid meigiõpetuse videoid vaadanud, et esinemisteks ja erilisteks pidudeks inspiratsiooni koguda. Pean ausalt tunnistama, et see on kohe kindlasti parim video, mida seni näinud olen. Meigikunstnik Shonoagh Scott näitab ülidetailselt ja täpselt, mida teha, et nägu kaunilt kontuurida. Olgem ausad – lihtsalt jumestuskreemi peale kandmine ei anna veel täiusliku meigipõhja tulemust ja ilma kontuurimiseta jääb nägu kuidagi liigha ühtlane ja lame. Et oma näokuju ilusti välja tuua, tuleb kindlasti peale jumestuskreemi peale kandmist kontuurida. Õpi, kuidas perfektselt nägu kontuurida!

Olen üsna paljusid meigiõpetuse videoid vaadanud, et esinemisteks ja erilisteks pidudeks inspiratsiooni koguda. Pean ausalt tunnistama, et see on kohe kindlasti parim video, mida seni näinud olen. Meigikunstnik Shonoagh Scott näitab ülidetailselt ja täpselt, mida teha, et nägu kaunilt kontuurida. 

 

Olgem ausad – lihtsalt jumestuskreemi peale kandmine ei anna veel täiusliku meigipõhja tulemust ja ilma kontuurimiseta jääb nägu kuidagi liiga ühtlane ja lame. Et oma näokuju ilusti välja tuua, tuleb kindlasti peale jumestuskreemi peale kandmist kontuurida. Õpi, kuidas perfektselt nägu kontuurida!

Triin Tulev