Õpi selfie pilti tegema nii nagu glamuursed staarid: 5 nippi

Õpi selfie pilti tegema nii nagu glamuursed staarid: 5 nippi

Selfie pildi tegemine ei ole häbiasi, see on lõbus, meelelahutuslik ja muidugi saab selle abil oma tähelepanuvajaduse rahuldatud. Kui vaadata Hollywoodi naiste glamuurseid selfie pilte ja võrrelda neid enda kodukootud piltidega, tekib küsimus – miks staaridel pildid paremini õnnestuvad? Tegelikult tasub selfie pildi tegemisel pidada silmas paari tõde, mis tagavadki parema kvaliteedi ja kaunima foto!

Selfie pildi tegemine ei ole häbiasi, see on lõbus, meelelahutuslik ja muidugi saab selle abil oma tähelepanuvajaduse rahuldatud. Kui vaadata Hollywoodi naiste glamuurseid selfie pilte ja võrrelda neid enda kodukootud piltidega, tekib küsimus – miks staaridel pildid paremini õnnestuvad?

Tegelikult tasub selfie pildi tegemisel pidada silmas paari tõde, mis tagavadki parema kvaliteedi ja kaunima foto!

Allpool toome välja 5 lihtsat nippi, mille abil saad ka sina oma selfie piltide kvaliteedi märgatavalt paremaks muuta:

1. Õige valgus

Selfie tegemisel tuleb silmas pidada seda, et valgusallikas jääks sinu selja taha. Kui päike paistab sulle otse silma ja sa teed endast pilti, jäävad absoluutselt kõik kõige väiksemadki nahadefektid ja kortsukesed pildile. Sa näed vanem välja, kui sa peeglisse vaadates näed. Valgus olgu selja taga. 

Kõige parem on selfie pilti teha õues, sest naturaalne valgus annab efektse tulemuse. Kunstlik valgus ei mõju sageli hästi ning pilt jääb kas ülevalgustatud või liiga tume.

2. Varjudega mängimine

Pildile saab varju ehk brightness filtri abil uue ilme anda. Katseta kindlasti erinevaid filtreid ning vali sobivaim varjutasand.

3. Pildista ülevalt allapoole

Suuna nutitelefon ülespoole ning pildista ülevalt alla. Alt üles pildistades jääb nägu lopergune ja tunduvalt laiem. Otsaesine tundub imepisike ja põsed nagu oraval. Kui see sinu eesmärgiks pole, jäta meelde – kaamerasilm olgu näost kõrgemalt allapoole suunatud.

4. Proovi end erineva nurga alt pildistada

Tee endast erineva nurga alt pilte ja võrdle neid omavahel – nii saad aimu sellest, millise nurga alt sa kõige kaunim välja näed. Me kõik oleme erinevad ja näokuju määrab siinkohal väga palju. Katseta erinevaid variante ja näoilmeid, kuni leiad sobivaima. Pardinägu võiks ära jääda …

5. Meik olgu naturaalne või mis veel parem – meigivaba selfie

Kõige kuumem trend selfie maailmas on meigivaba selfie. Instagramis on palju erinevaid filtreid, mille abil saad naha jumekamaks muuta ja sellest piisab täiesti!

 

Allikas: dailymakeover.com