Otsid soodsa hinnaga lemmikparfüümi või kingitust emadepäevaks? Suuna sammud ILUDUS.ee-sse!

Otsid soodsa hinnaga lemmikparfüümi või kingitust emadepäevaks? Suuna sammud ILUDUS.ee-sse!

Unistad kaunitest kiharatest, soovid saavutada veatut jumet või otsid ainulaadset signatuurlõhna – ILUDUS.ee internetipoest leiad oma „õige“ parima hinnaga!

Unistad kaunitest kiharatest, soovid saavutada veatut jumet või otsid ainulaadset signatuurlõhna – ILUDUS.ee internetipoest leiad oma „õige“ parima hinnaga!

Iga naine on iludus!

Tõepoolest, olenemata vanusest, palganumbrist või eluvaldkonnast, mille ümber suurem osa elust tiirleb, tahab iga õrnema soo esindaja olla alati kaunis, särav ning vastupandamatu! Ilu nimel oleme tihti nõus käima välja ka selliseid summasid, mida meil tegelikkuses pole. Küsimus on vaid selles, et kas see on vajalik?

Elu piiramatute võimalustega internetiajastul, kus vastused ning kõik, mida süda ihkab, tundub olevat vaid käeulatuses, tõstab e-kaubanduse osarolli iga päevaga. Seega soodsaim, mugavaim ning kiireim viis ostlemiseks on vaidlemata internet. ILUDUS.ee lehelt leiad peadpööritavalt laia valiku parfüüme, juuksehooldusvahendeid ning kosmeetikat maailma tippbrändidelt ebaseaduslikult madalate hindadega!

Miks nii odav?

Kõik Eesti naised on tõelised  iludused, seega tähendab nende hoidmine ning ilutoodetega varustamine ILUDUS.ee tiimile omamoodi kohustus. Selleks, et kaup ostjani võimalikult soodsa hinnaga jõuaks, teeb ILUDUS.ee koostööd Euroopa suurimate tehaste ning hulgimüügi tarnijatega, otsides järjest paremaid ning kliendile kasulikumaid lahendusi. Vaatamata sellele, et tegu on internetipoega, on kaasaegne maailm liiga värvikirev ning väljendusrikas, seega kindlates raamides püsimine oleks kui unejutu lugemine. Erinevalt teistest sarnastest kauplustest, hoiab ILUDUS.ee oma klientidele kontoriuksed lahti iga päev, kus esimesel korrusel paiknevas laokaupluses kostitavad sõbralikud klienditeenindajad külalisi kommidega ning nõustavad abi vajavaid ja oma otsustes kõhklevaid mehi, naisi, tüdrukuid ja poisse. Hubase, otse kesklinnas asuva, kauplusega saab tutvuma tulla iga päev kella 9st kuni 19ni aadressil F.R. Kreutzwaldi 4.

Iludus päästab sünnipäeva

Sõbralikkus ning abivalmidus on ILUDUS.ee tiimile tähtsaimad väärtused. Iga inimene on unikaalne, eriline ning hinnaline, seega klientide elus toimuvad suursündmused ning peod ei libise ILUDUS.ee-l mööda külge maha.

Marleene (23): „Tellisin mõni aeg tagasi kingituseks lõhna, tähtpäev lähenes, kuid pakk ei tulnud ega tulnud. Helistasin ILUDUS.ee klienditeeninduse telefonile ning kurtsin muret, mõne minuti pärast oli põhjus teada – kingitus oli juhuslikult postimaja töötajatel kahe silma vahele jäänud ning järgmine võimalus pakk kätte saada avanes vaid uuel nädalal. Sünnipäev oli aga juba järgmisel päeval! Minule suureks üllatuseks, helises telefon uuesti ning teisel pool toru küsiti, mis minu koduaadress on – hääl kuulus Iludusele. Mõne hetke pärast kuulsin juba uksekella, avades nägin naeratavat meesterahvast – ILUDUS.ee juhatuse liiget, kes mulle kingituse otse postimajast suure lipsuga ümber karbi ära tõi! Tõeline sünnipäevapäästja!“

 

Tutvu ILUDUS.ee tootevalikuga e-poes.