PÄEVA LOOK: Anne Vetik

PÄEVA LOOK: Anne Vetik

Tänases päeva look‘is esitleb oma riietust sügisel ETV2 eetris laineid löönud telesaate “Kapist väljas” stiilne saatejuht ja moeinimene Anne Vetik. Olgu alustuseks öeldud, shoppamist Anne ei salli ning enamasti komplekteerib ta oma tuusad outfit‘id kokku kas Eesti disaineritelt või kaltsukatest. Aga selleks, et soetada endale Lanvini vest kõigest nelja euroga, peab olema küll õnnesärgis sündinud. 

Tänases päeva look‘is esitleb oma riietust möödunud sügisel ETV2’s laineid löönud telesaate “Kapist väljas” stiilne saatejuht ja moeinimene Anne Vetik. Juba mais algavad uued “Kapist väljas” võtted ning kõikide moehuviliste rõõmuks on saade sügisel taas eetris. 

Olgu alustuseks öeldud, shoppamist Anne ei salli ning enamasti komplekteerib ta oma tuusad outfit’id kokku kas Eesti disaineritelt või kaltsukatest. Aga selleks, et soetada endale Lanvini vest kõigest nelja euroga, peab olema küll õnnesärgis sündinud. 

Fotol kannan:

Vest: meeste Lanvin, sekkarist. Esimene vest mu garderoobis, vaatab, kas suudan seda edukalt oma igapäevasesse rutiini integreerida. 

Retuusid: Cos. Mulle see laia püksi teema, mis praegu tõusuteel, eriti ei sümpatiseeri. Kavatsen seda ignoda.

Kott: &Other Stories. Ebamugav, aga ilus.

Tossud: Nike Huarache. Natuke liiga moodsad, samas mulle meeldib see futuristlik disain, nii et loobuda neist niipea ei plaani. 

T-särk: meeste Hanes, sekkarist. Hanes’i T-särgid on ideaalilähedase lõikega.

Kampsun: kašmiirist Katayone Adeli, lege 1990ndate bränd, sekkarist.

Jope: kunagi lampi Pull&Bearist ostetud, teeninud mind väga truult juba päris mitu aastat.

Hõbekett: sekkarist. Minge vaatama kinno uut Eesti filmi “Päevad, mis ajasid segadusse.” Seal on päris mitu head näidet, kuidas robustset kaelaketti kanda tuleb.

Lemmikilutoode? YSLi kreemja põsepuna ja valgustpeegeldava pliiatsita võiksin vabalt näidelda “Walking Dead’is”. Ja mitte elavat karakterit.

Viimane moeost? Vest, mida kannan. Maksis neli eurot ehk siis Lanvini kohta päris hästi saadud.

Parim koht shoppamiseks? Üldiselt, kui kunagi mulle meeldis shopata, siis praegu seda tegevust pigem ei salli ja väldin. Põhileiud tulevad enamasti kaltsukatest, teatud Eesti disainerite kollektsioonidest ja Muji ning Cosi poodidest, siis, kui satun välismaale reisima.

Kuidas meeldib sulle Anne look?