PÄEVA LOOK: Birgit Veskiväli

PÄEVA LOOK: Birgit Veskiväli

Birgit on stiilne neiu, kes suurema osa oma ajast on otsustanud moevaldkonnale pühendada. Oma tegemisi jagab ta  aktiivselt  nii blogipidamise, moekooli kui ka kujundamise vahel. Igapäevaselt töötab Birgit  H&M’is kujundaja ning showroomi assistendina, hetkel on käsil ka Eesti moekooli lõpetamine illustraatori erialal. Toimetamaisi jagub.   

Birgit on stiilne neiu, kes suurema osa oma ajast on otsustanud moevaldkonnale pühendada. Oma tegemisi jagab ta aktiivselt nii blogipidamise, moekooli kui ka kujundamise vahel. Igapäevaselt töötab Birgit H&M’is kujundaja ning showroom‘i assistendina, hetkel on käsil ka Eesti moekooli lõpetamine illustraatori erialal. Toimetamisi jagub. 

 

Pildil kannan: 

Karvane sall: NOLO

Tagi ja püksid: H&M

Saapad: soetasin kunagi Londonist, ei mäletagi, mis poest täpsemalt

Kuidas kirjeldaksid oma stiili? 

Kuna elame nii muutliku kliimaga kohas, siis enamasti käib riietumine ikka vastavalt ilmastikuoludele ja muidugi tujule. Mulle kohutavalt meeldib kanda erinevaid oversized särke, kudumeid ja katkiseid teksapükse. Just sügisel ja talvel tuleb ära kasutada seda, et saab palju erinevaid kihte üksteise peal ja all kanda. Samuti leiab mu kapist ohtralt poolsaapaid ja kontsakingi. Minu jaoks ei pea mood olema mugav, vaid huvitav. Erinevate lõigete, mustrite ja värvide kokkusobitamine teebki outfit‘id huvitavaks. Viimasel ajal on üheks mu põhiaksessuaariks nokkmüts, millega ma käin igas võimalikus kohas ja üritan seda oma outfit‘idega sobitada.

Sinu lemmikmoebrändid, -disainerid, -ostlemiskohad?

Lemmikdisaineriteks on Oliver Rousteing, Karl Lagerfeld ja crazy Jeremy Scott, kes ei väsi oma hullude ideedega kunagi üllatamast.

Enamik mu riided on pärit kiiremoebrändidelt nagu Zara, H&M, Forever21 ja Bershka.

Milline on sinu eredaim moega seonduv mälestus või sündmus? 

Kaks toredat moega seotud sündmust tuleb küll kohe meelde. Üks leidis aset selle aasta aprillis, kui sain võimaluse osa võtta Conde Nast College’i stilistikakursuselt Londonis, selle raames külastasime ka Vogue House’i ja saime näha, kuidas seal kohapeal töö tegelikult käib. Tegime tutvust Conde Nasti ajakirjade toimetajate, stilistide ja assistentidega, kes meid oma igapäevatööga kurssi viisid. Teine värske mälestus leidis aset kaks kuud tagasi, kui sõitsin samuti Londonisse, aga seekord külastasin sellist üritust nagu London Fashion Weekend, mille raames oli võimalus näha paljude erinevate disainerite loomingut ja show‘sid. London on minu jaoks täielik inspiratsiooni ammutamise paik.

Mis oli sinu viimane moeost? 

Viimaseks moeostuks on pitsist pikkade varrukatega must Zara kleit.

 

Birgiti blogil saate silma peal hoida siin.