PÄEVA LOOK: Emilia-Elizabeth Chochia

PÄEVA LOOK: Emilia-Elizabeth Chochia

Emilia-Elizabeth on trendikas blogijanna, kelle stiil on värviline, vahlduv ja kirju. „Mulle meeldib, kui minu välimus on kooskõlas minu sisemusega – riiete näol on kerge enda olemust väljendada ja luua enda ümber just selline maailm, nagu parasjagu vaja ehk siis praegusel soojal ja säraval aastaajal hoian ka ise pigem madalamat profiili, kuid pimedamal ja porisemal ajal meeldib mulle just oma välimuse näol ümbrust kirgastada,“  ütleb Emilia. 

Emilia-Elizabeth on trendikas blogijanna, kelle stiil on värviline, vahelduv ja kirju. „Mulle meeldib, kui minu välimus on kooskõlas minu sisemusega – riiete näol on kerge enda olemust väljendada ja luua enda ümber just selline maailm, nagu parasjagu vaja ehk siis praegusel soojal ja säraval aastaajal hoian ka ise pigem madalamat profiili, kuid pimedamal ja porisemal ajal meeldib mulle just oma välimuse näol ümbrust kirgastada,“ ütleb Emilia. 

Pildil kannan: 

Kleit: Liina Stein 

Käekott: Balmain x H&M 

Kingad: Louboutin

Lemmik šoppamiskohad: Amsterdam ja Rooma tulevad mingil põhjusel kõige esimesena pähe.

Lemmikbrändid ja -disainerid. Ma ei kanna kunagi midagi lihtsalt sildil oleva nime pärast, eelkõige vaatan ikka, et asi ise mulle meeldiks. Muidugi eelistan eestimaist ning püüan masstoodangust kaarega mööda käia, kui vähegi võimalik, aga eks neid Mohito kleitide tuure tuleb ikka ka aeg-ajalt ette.

Mitte iialgi ei kannaks: Ära iial ütle iial!

Kuidas meeldib sule Emilia-Elizabethi stiil?