PÄEVA LOOK: Helen Marts

PÄEVA LOOK: Helen Marts

Andekas, ilus ja stiilne- need on vaid vähesed sõnad, mis iseloomustavad tänast päeva looki printsessi Helen Martsi, neiut, kelle suurimaks kireks on kunst ning seda sõna kõige laiemas tähenduses.

Andekas, ilus ja stiilne – need on vaid vähesed sõnad, mis iseloomustavad tänast päeva look‘i printsessi Helen Martsi – neiut, kelle suurimaks kireks on kunst ning seda sõna kõige laiemas tähenduses.

Heleni hobid ja töö põimuvad seal, kus üheaegselt paistab nii päike kui särab vikerkaar, taustaks sadamas sillerdavat võluvihma. Ühesõnaga, Helen armastab seda, mida ta teeb. 

Täna heidame aga pilgu peale Heleni päeva look‘ile ning uurime, millised on särtsaka neiu stiilieelistused. 

Pildil kannan: 

Alustuseks olgu öeldud, et kõik Heleni pildil olevad riided pärinevad kaltsukast.

Jakk: Madwell

Top: H&M

Seelik: Nike

Kingad: River Island 

Helen, kuidas kirjeldaksid oma igapäevastiili? 

Stiili poolest näeb mind üldiselt igapäevaselt kandmas lohvakaid poisilikke riideid. Veidi esinduslikematel üritustel suudan küll midagi kapist leida, kuid klassikalisi viisakaid kontori- või klubiriideid mul ei ole ja kontsakingi on mul vaid vajalikud kaks paari, tenniseid seevastu vähemalt kümme.

Mis inspireerib sinu riietumisstiili kõige enam? 

Mind inspireerivad lahedad “minevikuga” leiud second-hand‘ides. 

Mille järgi valid hommikuti oma riietuse?

Valin hommikuti oma riietuse kindlasti ilma ja selle järgi, mis üritusele lähen. Näiteks kui tegemist on sõbraliku koduse istumisega, siis diivanil istumiseks ma mugavuse tõttu seelikut selga ei pane.

Millised on sinu lemmik shoppamiskohad?

Kuna ostan enamuse oma garderoobist second-hand‘idest, siis nende hulgast on mu lemmikud just väikelinnade poed, sest erinevalt suure populaarsusega pealinna omadest on neil kaugetel riiulitel peidus eriti lahedaid asju.

Viimane moeost?

Paavli kaltsukast saadud River Islandi kingad.

Kuidas meeldib sulle Heleni päeva look