PÄEVA LOOK: Jane Mändsoo

PÄEVA LOOK: Jane Mändsoo

Jane on noor ja loominguline naine, kelle jaoks riietumine,mood ning stiil on ühtaegu nii töö kui ka hobi. Igapäevaselt töötab kunstiningega Jane rõivapoe dekoraatorina, vabadel hetkedel armastab ta aga joonistada või tegeleda vanade mööbliesemete renoveerimise ja enda käekirja järgi uueks disainimisega.

Jane on noor ja loominguline naine, kelle jaoks riietumine, mood ning stiil on ühtaegu nii töö kui ka hobi. Igapäevaselt töötab kunstihingega Jane rõivapoe dekoraatorina, vabadel hetkedel armastab ta aga joonistada või tegeleda vanade mööbliesemete renoveerimise ja enda käekirja järgi uueks disainimisega.

Oma riietumisstiili peab Jane eklektiliseks ja muutlikuks. „Olen väga haaratud igapäevastest, lihtsatest ja mugavatest rõivastest, mida muudan just huvitavamaks ning omapärasemaks detailidega. Oma mugavustsoonist ei karda väljuda ning meeldib siiski katsetada, mängida erinevate stiilidega,“ täpsustab Jane. 

Pildil kannan: 

Kaabu – Zara 

Kampsun – Massimo Dutty 

Teksad – Cropp (tegelikult on need traksipüksid, kuid on eemaldatava ülemise osaga)

Kingad – ABC King 

Käekott – Parfois

Viimane moeost – Needitud ja narmastega Marina Galanti helesinine käekott.

Lemmikilutoode – Bourjois jumet andev päikesepuuder, mis on olnud juba mitmeid aastaid asendamatu ilutoode minu meigikotis. 

Iialgi ei kannaks – sinepivärvi riideid, kuna mulle on alati tundunud, et see värv teeb mind kahvatuks. 

 

Kuidas meeldib sulle Jane tänane päeva LOOK