PÄEVA LOOK: Karin Karu

PÄEVA LOOK: Karin Karu

Seekordne  Päeva LOOK heidab pilgu peale Buduaari veebilehe tegevtoimetaja Karini tänasele outfiti valikule. Seekordne  Päeva LOOK heidab pilgu peale Buduaari veebilehe tegevtoimetaja Karini tänasele outfiti valikule. Karini stiil on kooslus sportlikust mugavusest ning naiselikest detailidest, kohati võib tema riidevalikust leida ka retrohõngu ning eklektilisena mõjuvaid kombinatsioone.

Seekordne päeva LOOK heidab pilgu peale Buduaari veebilehe tegevtoimetaja Karini tänasele outfit‘i-valikule. Karini stiil on kooslus sportlikust mugavusest ning naiselikest detailidest, kohati võib tema riidevalikust leida ka retrohõngu ning eklektilisena mõjuvaid kombinatsioone.

Üks on kindel, Karin teab, kuidas erineda massist ning ta teeb seda väga huvitavas võtmes. Tema üheks lemmik ostlemiskohaks on viimasel ajal kujunenud Humana Vintage. Alles hiljuti soetas Karin sealt uue stiilse ning sooja kampsuni, mis oma hinna ja kvaliteedi poolest paneb lausa ahhetama. Tuleb tunnistada, et aeg-ajalt tõepoolest peab paika põhimõte, mida soodsam, seda kallim. 

Pildil kannan: 

Kampsun ja dr. Martensi saapad: Humana Vintage

Liibukad: Viru Keskus

Säärised: Seppälä