PÄEVA LOOK: Liisa Pärnpuu

PÄEVA LOOK: Liisa Pärnpuu

Lisaks tavapärastele kaubanduskeskuse trendipoodidele nagu näiteks Mango ja Reserved, armastab blogija Liisa Pärnpuu ka teise ringi kaupa ning kirbukaid, mistõttu  seguneb tema stiilis tihtipeale vana ja uus.

Lisaks tavapärastele kaubanduskeskuste trendipoodidele nagu näiteks Mango ja Reserved armastab blogija Liisa Pärnpuu ka teise ringi kaupa ning kirbukaid, mistõttu seguneb tema stiilis tihtipeale vana ja uus.

„Minu riidekapis on suurema osa enda alla võtnud kleidid ja seelikud, seega kirjeldaksin enda stiili üsna naiselikuna. Armastan lendlevaid kleite ja kihvte kontsi, aga tihtipeale leian end hoopis teksades ja ketsides. Antud olukorras üritan siiski lisada juurde tütarlapselikke nüansse pärlkõrvarõngaste või värvikate huulte näol, et ikka enda elemendis püsida,“ ütleb Liisa. Kui Liisal oleks võimalus disainerkaupade hinnasiltidest mööda vaadata ning valida kõike, mida süda ihkab, sukelduks ta ilmselt Ted Bakeri loomingusse. „Ted Bakeri looming meenutab unenäolist lilleaeda ja rõhutab iga esemega kerget naiselikkust. Samuti fännan Eesti disaineri Roberta Eineri loomingut, mis on lihtsalt niivõrd silmapaistev ja omanäoline.“ 

Pildil kannan: 

Kleit – H&M
Kingad – Fashion Zone

Mis on olnud sinu kõige kallim moeost? 
Minu kõige kallim moeost jääb pigem hoopis kingituse valdkonda, mil elukaaslasele kaua igatsetud Dieseli käekella kinkisin. 

Mida sa mitte iialgi ei kannaks? 
Tunnistan ausalt, et ma ei järgi hooajast hooaega trendide muutumist ja šoppan vaid enda stiili järgides. Sobitan endale rõivaid, mis istuvad hästi minu kehakujuga ja teevad meele rõõmsaks. Kui nüüd mõelda, et mida ma mitte kunagi ei kannaks, ilmselt oleks selleks kehasse töötlemata sirgelõikelised kleidid ja mantlid, mis lihtsalt minu kehaga hästi ei istu. Samuti ei armasta ma ebamäärase madala kontsaga kingi. Arvan, et kui juba kontsad alla panna, siis olgu nad kõrged ja kaunid!

Liisa blogiga saad tutvuda SIIN.