PÄEVA LOOK: Mattis Meekler

PÄEVA LOOK: Mattis Meekler

Tänases päeva lookis vaatame, mida kannab noor moetudeng  ja disainer Mattis Meekler, kelle igapäevane stiil on klassikaline smart casual. „Kui on mõnele üritusele minek või lihtsalt tekib tahtmine end natuke viisakamalt riide panna siis kannan triiksärki või t-särki pintsakuga.

Tänases päeva lookis vaatame, mida kannab noor moetudeng  ja disainer Mattis Meekler, kelle igapäevane stiil on klassikaline smart casual. „Kui on mõnele üritusele minek või lihtsalt tekib tahtmine end natuke viisakamalt riide panna siis kannan triiksärki või t-särki pintsakuga.

Aga kõige mugavamalt tunnen ennast oma lemmikteksades ja t-särgis või mõnes oversized kampsunis ning valdavaks värvuseks minu garderoobis on siiski must kuid hooajati katsun ka ikka natukene värve sisse kombineerida,“ täpsustab stiilne noormees. Kes tema  loomingut teavad, need teavad  ka seda, et must ja valge on talle üldse väga südamelähedased. „Jalanõude poolest kui ilm vähegi lubab kannan siiski tenniseid, kuid hooti tekib tahtmine kanda ainult tänavakingi kombineerides siis neid erinevate outfittidega. Trendi poolest ei ole see enam ehk kõige uuem moeröögatus aga näiteks pükse ei saa ma enam kanda kui ei ole sääred mõne cm võrra üles keeratud. Ehk on see lihtsalt mu oma kiiks aga ma arvan, et sedasi annab see võimaluse outfitiga rohkem mängida. Üldiselt ega midagi erilist ei olegi stiil nagu iga teine lihtsalt mina tunnen ennast sedasi kõige mugavamalt ja enesekindlamalt,“ütleb Mattis. 

Pildil kannan: 

Särk: River Island 

Püksid: Zara 

Rihm: Bull&Bear 

Tennised: Vans 

Prillid: Rayban

Kuidas meeldib sulle Mattise look?