PÄEVA LOOK: Mona Masing

PÄEVA LOOK: Mona Masing

Seekordses päeva LOOKis tutvustab meile oma stiili Mona Masing- neiu, kelle peamisteks hobideks on blogimine ning meik. Kuna Mona on paberitega jumestaja, siis teeb ta ka sellel alal tööd, igapäevalselt töötab moehuviline neiu veel ka otsepostitusfirmas assistendina.

Seekordses päeva LOOK‘is tutvustab meile oma stiili Mona Masing – neiu, kelle peamisteks hobideks on blogimine ning meik. Kuna Mona on paberitega jumestaja, siis teeb ta ka sellel alal tööd, igapäevalselt töötab moehuviline neiu veel ka otsepostitusfirmas assistendina.

Monale meeldib tohutult reisida ja šopata, viimasest ei saa tal kunagi küllalt. Hiljuti naases sõstrasilmne neiu puhkusereisilt Türgist, kus loomulikult sai läbi viidud ka üks korralik šopingutuur. See, millist stiili Mona parasjagu kannab, sõltub väga palju tema tujust, kord kontsadel ja naiselik ning järgmisel hetkel hoopiski mugavates ketsides. Talle meeldivad hästiistuvad, mugavad, omapärased, klassikalised ja naiselikud lõiked. Mona sõnul on tema lemmikvärv must, mille juurde mõni muus toonis aksessuaar annab lõppviimistluse kogu välimusele. 

Pildil kannan: 

Jumpsuit: H&M

Sall: Türgi sallipood

Kott: Celine Bag 

Jakk: Täisnahast nahktagi Türgist 

Saapad: River Island

Kindad: Stradivarius 

Sinu lemmikriietus? 

Mugavad skinny-teksad, ketsid, mantel, mõnusalt suur ja pehme sall ning kaunis käekott. 

Kõige tähtsam aksessuaar?  Minu oma tehtud jumestus.

Mona tegemistega saate end kurssi viia tema blogilehel ja Instagramis