PÄEVA LOOK: nõid Nastja

PÄEVA LOOK: nõid Nastja

Nastja sõnul  meeldivad talle peaaegu kõik stiilid, tähtis on see, et tulemus oleks ilus! „Kannan tihti spordiriided,kuna tunnen ennast nendes  hästi ,mul on üks  paar selliseid tosse, millega isegi kontsadel on raske  konkureerida, kuid mulle meeldib väga ka naiselikkus.“ Kuna tunne on Nastja jaoks peamine asi kõikides eluvaldkondades, siis saab ka riietumise juures määravaks mugavus. 

Nastja sõnul meeldivad talle peaaegu kõik stiilid, tähtis on see, et tulemus oleks ilus! „Kannan tihti spordiriideid, kuna tunnen ennast nendes hästi. Mul on üks paar selliseid tosse, millega isegi kontsadel on raske konkureerida, kuid mulle meeldib väga ka naiselikkus.“ Kuna tunne on Nastja jaoks peamine asi kõikides eluvaldkondades, siis saab ka riietumise juures määravaks mugavus.  

Pildil kannan: 

Kleit: Sai soetatud Itaaliast, mingi Itaalia bränd. 
Sall: Zara
Kott: Gas
Prillid: Dior
Kingad: brändi ei tea, vist Angelo Carutti. Ostsin need Kaubamaja leiupoest. 

Mis on su lemmikkohad shoppamiseks?

Mulle meeldib väga shopata, see on teraapiline tegevus. Lisaks, siis ma saan rakendada ka oma intuitsiooni, sageli oskan leida selle, mida mul vaja on. Tunnen, kuhu minna, kust otsida. Otsin igalt poolt. Palju aga ei osta ja eelistan, et riidekapis oleks ainult see, mida praegu kannan. Annan oma riideid teadlikult ära sõbrannadele ja tuttavatele, kuid ka heategevusse. Mulle ei meeldi see, kui asju on palju ja kui riidekapis valitseb segadus. 

Milliste moeloojate ja -brändide riideid eelistad kanda? 

Minu jaoks on üsna raske midagi sobivat leida, mul on tõesti väike suurus, isegi 34 XS jääb nii suureks, et müüjad ohkavad. Hea lahendus on Itaalia brändid, Itaalia XS on tõesti väike. Mulle meeldib näiteks Liu Jo stiil, keskmine naiselikkuse ja sportliku vahel. 

Mida sa mitte iial ei kannaks? 

Mulle ei meeldi asjad, mis on mulle suured, eriti viimasel ajal. Olen andnud kõik sellised asjad ära ning jätnud ainult selle, mis tõesti istub hästi. Aastatega olen muutunud nõudlikumaks. Ei kannaks seda, mis ilusamaks ei tee, kuna see oleks ju mõttetu. Kahjuks on poodides neid mõttetuid asju aga palju. 

Kuidas meeldib sulle Nastja LOOK