PÄEVA LOOK: Tamara Tjutina

7 kommentaari
PÄEVA LOOK: Tamara Tjutina

Buduaar.ru veebi tegevtoimetaja Tamara Tjutina sõnul sõltub tema stiil sellest, milline on tema enesetunnetus konkreetsel eluperioodil. Aeg-ajalt muutub Tamara stiil lausa pöördeliselt.

„Ainus asi, mis jääb muutumatuks, on minu armastus ekstravagantsete detailide vastu“ sõnab naine. Tamara eelistab erksaid ja julgeid värvikombinatsioone ning omapäraseid aksessuaare ja ehteid. Kaubanduskeskustes šoppamist naine enda sõnul lausa vihkab ning seetõttu eelistab ta oma moeostud sooritada internetis. Lemmik kiirmoebrändide rivisse kuuluvad Zara, Monki, Monton, Mohito, Cheap Monday, Oasis, Sisley, AQ AQ. Eksklusiivbrändidest ja disaineritest toob Tamara esile aga Moschino, Lanvini, Gucci, Viktor & Rolfi, Alexander McQueeni, Alexis Mabille’i, Elie Saabi ning Giambattista Valli.

Mida tähendab mood sinu jaoks? 

Mood on minu jaoks omamoodi ajastu peegeldus. Trendid sünnivad mingisuguste sündmuste mõjul. Seega, kuigi mood ei ütle otseselt, mis täpselt mingis ajajärgus toimus, siis selle-eest näitab, mis oli inimeste mõistuses, mida nad tundsid, millega tegelesid, millesse uskusid ning mille poole pürgisid. Ma ise lähen harva moega kaasa, kuid heameelega vaatan moe-show‘sid ning analüüsin tendentse.

Pildil kannan: 

H&M x Balmain