PÄEVA LOOK: Tim Bluz

PÄEVA LOOK: Tim Bluz

Tänane päeva LOOK pärineb pimedate ööde filmifestivalilt, nimelt keskendume moedisainer Tim Bluzi outfitile, millega noormsees Jeremy Scott’i dokumentaalfilmi „The People’s Designer“ esilinastust väisas. „Ma mõtlesin, et oleks sümboolne, kui ma kannan seal just Mochinot, mul oli klassikaline „It’s very expensive being Moschino T-särk ja helkjas pintsak, asjalik, kuid samal ajal väga casual ja pingevaba look“ kirjeldab Tim oma riietust.

Tänane päeva LOOK pärineb pimedate ööde filmifestivalilt, nimelt keskendume moedisainer Tim Bluzi outfit‘ile, millega noormees Jeremy Scott’i dokumentaalfilmi „The People’s Designer“ esilinastust väisas. „Ma mõtlesin, et oleks sümboolne, kui ma kannan seal just Moschinot, mul oli klassikaline „It’s very expensive being Moschino T-särk ja helkjas pintsak, asjalik, kuid samal ajal väga casual ja pingevaba look,“ kirjeldab Tim oma riietust.

Jeremy on Timi loomingut kõvasti inspireerinud. Uurisime Timilt, millised brändid ja disainerid tema garderoobis veel esileeris tituleerivad ning selgus, et disainer eelistab valdavalt just enda disainitud rõivaid kanda, kuid viimasel ajal meeldib ka Diesel. “Me isegi tegime väga huvitavat koostööd mu varsti ilmuva albumi jaoks“. Lisaks disaineriametile rajab Tim teed ka oma muusikukarjäärile. „Idee muusikalise projekti jaoks tekkis juba ammu, kuid lükkus erinevate asjaolude tõttu pidevalt edasi.“ Oma 22. sünnipäeva puhul avaldas Tim promosingli, mille nimeks sai “Cola“. Lugu räägib sellest, mis on tähtis ehk siis sellest, mis on eluõnn. „Ma õppisin, et tuleb võtta päev korraga ja nautida ilu meie ümber. Praegu olen lõpetamas esimese albumi salvestamist. See on pigem mixtape, omapärane sooloeksperiment. See on väga isiklik, nagu päevik, ma kirjutasin ehtsatest asjadest, mis toimusid minu elus viimase aja jooksul,“ täpsustab Tim. 

Pildil kannan: 

Pintsak ja iPhone: Moschino 

Teksad: Diesel 

Kingad: Lacoste


Kuula ka Timi esiksinglit “Cola”