PÄEVITA KOOS riietega: kuidas on see võimalik?

PÄEVITA KOOS riietega: kuidas on see võimalik?

Jah, vastab tõele! Uus trend on päevitada koos riietega. Olgu sa siis T-särgi kandja või siiski bikiinide armastaja, tutvustame brändi, mis rahuldab igasuguse päevitaja meeled.

Käima on läinud taas traditsiooniline Buduaari suvemodelli valimine, mille kuum finaal toimub 1.augustil Pärnus ööklubi Sugar terrassil. Üks sündmuse toetajatest on põnev bränd nimega Smarttan, mis hoolitseb selle eest, et suvised kaunitarid saavad päevitatud ka läbi kleidi, särgi või bikiinidide.

Loe Suvemodelli valimise kohta rohkem siit: https://buduaar.tv3.ee/buduaari-sonumid/buduaari-suvemodell-2020-taida-ankeet-ja-osale-kuumas-finaalis/

Millega on tegemist? Smarttan on pereettevõte, mille liikmed on ise läbipäevituvaid rannariideid kasutanud juba palju aastaid. ”Vajadus selle järele tekkis eelkõige pereisal, kes põeb  psoriaasi nahahaigust, mille leevendamiseks on kõige looduslikum ja tõhusam moodus päevitamine. Kuna alati oli vaja neid spetsiaalseid läbipäevituvaid riideid kusagilt maailma otsast taga ajada ja mõnikord ei jõudnudki pakk kohale, siis tekkis meil 2018. aasta suvel mõte neid huvitavaid tooteid ise siin Eestimaal pakkuma hakata. Uskusime, et küllap on teisigi põhjamaa inimesi, kel huvi sellise võimaluse järele. Ja tuli välja, et ongi!” selgitavad brändi loojad, kuidas kõik alguse sai.

Loe Smarttani brändi kohta lähemalt siit: https://www.smarttan.ee/pages/meie-lugu

Smarttani valikus leiab bikiine ja ujumispükse neile, kellele ei meeldi päevitusrandid, aga ka pikemaid rannariideid nagu läbipäevituvad kaftanid, sallid ja pikad püksid. ”Samuti on mitmeid eriti tundliku nahaga inimesi, kes kasutavad läbipäevituvaid riideid päikesekaitsekreemi asemel. Saab mõõdukalt päevitada, aga ei kõrveta nahka ära,” selgub veel üks põnev nüanss, mis innustav läbipäevituvate riiete poole vaatama.

2020 aasta valikus on nüüd ka spordiriideid Inglismaa koostööpartneril Kinikil – retuusid ja topid naistele ning varrukateta särk meestele. Lisaks töötas Smarttan ise välja mugava ja hästi istuva t-särgi, mis on valmistatud spetsiaalsest puuvillast ja polüestrist läbipäevituvast kangast. Läbipäevituvate riiete kasutajad hindavad ka lisaväärtusi nagu suurepärane hingavus, kergus ja kiire kuivamine.

Tutvu läbipäevituvate meesteriietega siin ja naisteriietega siin.

Kellele on bränd mõeldud? Smarttani rõivaid eelistavad inimesed, kes soovivad vähendada päevitusrante, armastavad liikudes päevitada või kes soovivad ennast päikese eest kaitsta ilma pideva kreemitamiseta.