PAKIROBOT: Kuidas toimib tasuta Collect.Net pakiteenus?

Kindlasti oled märganud neid tornikesi, mis nüüd juba üle Eesti on levinud. Mis need on ja kuidas neid kasutada?

Kui oled aktiivne e-poodide ja B-turu kasutaja, on Collect.Net kõige soodsam ning mugavam lahendus kauba üleandmiseks Tallinnas, Tartus, Viljandis ja Rakveres. Olgu edasiantavateks asjadeks kaup, riided, ehted, sõbrale jäetud korterivõtmed, kolleegile jäetud sülearvuti või mis iganes, mis on väiksem kui 38 x 36 x 60 cm. 

Mille poolest erineb Collect.Net teistest pakiteenustest?
Collect.Net pole kullerteenus, mis tähendab, et pakirobotite vahelist logistikat ei toimu. Pakirobotisse saab pakke jätta hoiule, et enne või pärast ostu klient pakiroboti juurde suunata ning pakk vaid paari tunniga kätte saada. Juhul, kui e-kaupleja kogused on suuremad kui üks pakk nädalas, siis tasub end app.collect.net iseteeninduskeskkonnas ärikliendiks registreerida ning äri õitsema panna.

Näiteks Astra on end iseteeninduses juba ärikliendiks registreerinud ning kasutab pakirobotit igapäevaselt: “Kliendid saavad kaubale järele minna endale sobival ajal seitsme päeva jooksul, mis siiani on kõigile väga meeldinud. Klient rahul, mina rahul. Piletite loomine iseteeninduses on lihtne, sest vajalik on sisestada vaid saaja telefoninumber, pakiroboti asukoht ning hoiuaeg. Pakiroboti juurde minnes sisestan sisestuskoodi ning asetan paki restile. Tellija saab koheselt SMSi pakikoodiga ning mina näen iseteenindusest, millal pakk välja on võetud. Kasutan pakirobotit regulaarselt ja pakkide kogused on üsna suured.”

Kaupa saab samamoodi väga edukalt läbi robot-pakiautomaadi tagastada ning jälgida selle seisundit. Ärikliendile on esimene kuu tasuta, kuid hiljem rakendub hinnakiri arvestades seejuures hoiuaega ja paki suurust. Näiteks maksab ühe päeva S-suuruses paki hoidmine ärikliendile pakirobotis 0,22 € + KM (täpsem info ja hinnakiri SIIN).

Kuidas pakk saajani jõuab? 
Tasuta paki jätmiseks peab CollectNet mobiilirakenduse alla laadima, valima pakiroboti, kuhu soovitakse pakki sisestada ning jagama paki saajaga paki väljavõtmise koodi. Paki saaja läheb pakiautomaadi juurde, kuhu pakk sisestati, ning võtab paki välja. 

Miks Collect.Net’i pakirobot eriline on? 
Tegemist on eestlaste poolt arendatud ning toodetud tipptehnoloogilise pakirobotiga, mis on võitnud 3. koha maailma suurimal innovatsioonigalal Edison Awards transpordi ja logistika valdkonnas. Samuti on mobiilirakenduse kasutamine erakordselt lihtne ning mugav.

Kasuta ka Sina ning laadi alla mobiiliäpp CollectNet