Ilu ja mood

toob sinuni Zalando

Perit Muuga esitleb uut kollektsiooni “Hundi hing”

Perit Muuga uus kollektsioon
Perit Muuga uus kollektsioon "Hundi hing" — FOTO: Siiri Kumari

Perit Muuga esitleb uut kollektsiooni “Hundi hing” 30. oktoobril esmaspäeval Masina 22, Tallinnas. Uksed avatakse kell 18.00, show algus 19.00. Etenduse juhatab sisse ainulaadse jutuvestmisandega Aleksei Turovski.

Perit Muuga uus kollektsioon “Hundi hing” on otsekui sisekaemus eestlase hinge. Põlise metsarahvana tunneme erilist sidet just selle nii salapärase loomaga. Hunt on olnud läbi aja ühtaegu nii imetlusväärne kui ka pisut hirmuäratav. Igatsus pääseda lähemale lummava ürgse looduse väele on see miski, mida püüame tabada.

Perit Muuga uus kollektsioon
Perit Muuga uus kollektsioon “Hundi hing” — FOTO: Siiri Kumari

Kollektsioonist leiab juba Periti signatuuriks saanud kaunid hundikleidid ja esmakordselt ka pehmed hundimantlid. Samuti romantilised villased mantlid ja soojad kasukad, mugavad igapäevarõivad ning pidulikud õhtukleidid. Lavale ilmuvaid kaunitare võiks ehk ekslikult pidada ka viikingite jumalannadeks. Suursugused sametist ja taftist kleidid on otsekui muinasjutust välja astunud. Majesteetlikke kleite kaunistavad kuldsed ja hõbedased detailid ning etnomustritega paelad. Kütkestavalt õrn, samas nii jõuline tervik, kus valitsejaks on maagiline hunt.

Perit Muuga uus kollektsioon
Perit Muuga uus kollektsioon “Hundi hing” — FOTO: Siiri Kumari

Aleksei Turovski kirjeldab hunti: “Eesti rahvusloomaks valitud hunt on laialdasest levikust ja arvukusest hoolimata küllaltki müstiline tegelane, keda paljud eestlased oma silmaga näinud ei ole. Kui metsas on hunte ja neil läheb hästi, siis tervel süsteemil läheb hästi. Ta hoiab metsakooslust paremini kui keegi teine.”

Sissepääs tasuta!

Palume eelnevalt registreerida [email protected].

Peale etendust on võimalik kohapeal salongis riideid proovida ja osta.

Ilu ja mood

toob sinuni Zalando