PESUPOOD NAISELE, kes hindab ilu

PESUPOOD NAISELE, kes hindab ilu

Statistika näitab, et just pesuosakond on see koht, kuhu naistel on kombeks end tundideks unistama unustada. Kaunis pesu toob iga naise näole naeratuse ning loob võimaluse tunda end enesekinda, atraktiivse ning naiselikuna.

Statistika näitab, et just pesuosakond on see koht, kuhu naistel on kombeks end tundideks unistama unustada. Kaunis pesu toob iga naise näole naeratuse ning loob võimaluse tunda end enesekindla, atraktiivse ning naiselikuna.

Mis võiks olla iseendale parem kink kui hästi istuv, trendikas ja huvitava disainiga aluspesu? Lauljatar Fergie on öelnud, et kandes ilusat pesu, tunneb ta end alati glamuursena. Sedasama võiks ja peaks tundma iga naine.  

Üsna sageli võime täheldada, et kaunis ja glamuurne pesu maksab hingehinda, seega võib mõni toode pelgalt unistuseks jäädagi. Kuna unistused on aga loodud selleks, et nad ka täituda võiksid, rajati aasta tagasi oktoobris veebipood nimega Kena – koht, kust avaneb võimalus soetada nii trendikat, igapäevast kui ka glamuurset pesu väga soodsate hindadega. Naistepesu valikust võib leida eri suuruseid ja erinevaid mudeleid – rinnahoidjad, pesukomplektid, püksikud, stringid, bokserid ning lisaks ka ööpesu. Rinnahoidjad on saadaval alates AA-korvist kuni F-korvini, püksikud XXS-5XL. Tootevalikut jagub nii tütardele, emadele kui vanaemadele. Lähitulevikus on veebipoel plaanis hetkel niigi suurt tootevalikut veelgi suurendada. Kena eesmärgiks on pakkuda oma kliendile sajaprotsendilist rahulolu, vaheldusrikast tootevalikut ning head kvaliteedi ja hinna suhet. Klientide tagasiside pesu osas on olnud üksnes positiivne, seda kinnitavad kommentaarid poe kodulehel. 

Rohkem infot toodete kohta leiad:

www.kena.ee