PILDID: hetke kuumim ilutrend teeb naise seksikaks

Paar aastat tagasi alguse saanud soengutrend, mida Hollywoodis kutsutakse undercut'iks, jääb moepilti veel pikaks ajaks! Mida aeg edasi, seda rohkem naisi võtavad julguse kokku ning lasevad oma juuksed osaliselt maha pügada - undercut on soeng, mis tähendab, et üks osa juustest peab olema nulliks pügatud, teine osa aga pikk.

Paar aastat tagasi alguse saanud soengutrend, mida Hollywoodis kutsutakse undercut‘iks, jääb moepilti veel pikaks ajaks! Mida aeg edasi, seda rohkem naisi võtavad julguse kokku ning lasevad oma juuksed osaliselt maha pügada – undercut on soeng, mis tähendab, et üks osa juustest peab olema nulliks pügatud, teine osa aga pikk.

Hollywoodi staaride seas olid Rihanna ja Miley Cyrus esimesed, kes seda soengut katsetasid, seejärel tegid soengumuutuse tippmodell Cara Delevingne ja tema sõbranna Rita Ora. Sealt edasi jõudis see trend massidesse ning viimaste seas lõikas endale stiilse undercut soengu ka Scarlett Johansson. 

Kusjuures isegi maailmakuulsad jalgpallurid on selle massimoega kaasa läinud – Cristiano Ronaldo ja Olivier Giroud lasid endale samuti undercut‘i lõigata. Ja muidugi ei saa mainimata jätta “Videviku” staari Robert Pattinsoni, kes eelmise aasta lõpus üsnagi trastilise soengumuutuse tegi.

Rihanna on endale päris mitu erinevat undercut‘i lõigata lasknud, praegu käib ta ringi sellise soenguga:

Cara Delevingne undercut näeb aga hoopis teistsugune välja:

Näitlejatar Scarlett Johanssoni undercut on väga naiselik ning glamuurne:

Robert Pattinsoni soengut on raske kommenteerida, pilt räägib enda eest!