PILDID: Kas see tüdruk ongi Ameerika ilusaim 15aastane?

PILDID: Kas see tüdruk ongi Ameerika ilusaim 15aastane?

Augustikuu lõpus toimus Bahama saartel glamuurne Miss Teen USA konkurss, kuhu on oodatud neiud vanuses 14-19. Tegu on maineka konkursiga, tänu millele on võimalus on tulevasele karjäärile modellinduses või näitlemises hoog sisse saada.

Augustikuu lõpus toimus Bahama saartel glamuurne Miss Teen USA konkurss, kuhu on oodatud neiud vanuses 14-19. Tegu on maineka konkursiga, tänu millele on võimalus oma tulevasele karjäärile modellinduses või näitlemises hoog sisse saada.

Ameerikas unistavad paljud tüdrukud missikarjäärist väikesest saadik ning kui võit ühel hetkel tuleb, ei jää ka õnnepisarad tulemata. Miss Teen USA 2015 aasta võitjaks krooniti Louisianast pärit 15aastane Katherine Haik, kelle jaoks tähendas see kauaaegse unistuse täitumist. See võit avab talle mitmeid uksi ka edaspidi.

Sellel fotol on Katherine oma vanema õega! 

Mitte kunagi varem ei ole Miss Teen USA konkurssi võitnud 15aastane neiu – alati on võitjaks valitud vanemad tüdrukud, ent Katherine tunnistab, et tema ellusuhtumine on palju täiskasvanulikum kui tema eakaaslastel. 

Lisaks kaunile välimusele on selle neiu näol tegu ka väga andeka ja püüdliku tüdrukuga – missivõistluse finaalis luges ta žüriile kronoloogilises järjestuses ette kõik USA presidentide nimed läbi aegade! Sellega teenis ta suured plusspunktid. Katherine ütles välismeediale antud intervjuus, et presidentide nimel tuupis ta endale pähe juba seitsmendas klassis ja see võttis ligikaudu nädal aega, et kõik nimed meelde jääksid.

15aastane Katherine on varemgi missikonkurssidel osalenud, kuid niivõrd grandioossel üritusel ta konkureerinud pole ja seda enam rõõmustas teda võit.

Katherine unistab karjäärist Hollywoodis ning tema ellusuhtumine on igati kiiduväärt – nimelt usub ta, et kõige olulisem on sisemine ilu ja siiras soov teisi inimesi aidata ja head teha. Ta loodab oma suhtumisega ka teisi nakatada ja maailma rohkem rõõmu tuua.

Vaata Katherine’i Instagrami kontot siin

Allikas: foxnews.magazine.com