PILDID: SELLE SUVE kõige seksikamad soengutrendid

PILDID: SELLE SUVE kõige seksikamad soengutrendid

Igal kevadel tunneb enamik naisi vajadust väikese muudatuse järgi – olgu selleks garderoobis riiete välja vahetamine, uus soeng või veel miski muu. Just uus juukselõikus on see, mis toob kaasa tõelise värskuse puhangu ja positiivsed emotsioonid ning teadlaste sõnul mõjub soenguvahetus naisele vägagi inspireerivalt.

Igal kevadel tunneb enamik naisi vajadust väikese muudatuse järele – olgu selleks garderoobis riiete väljavahetamine, uus soeng või veel miski muu. Just uus juukselõikus on see, mis toob kaasa tõelise värskusepuhangu ja positiivsed emotsioonid ning teadlaste sõnul mõjub soenguvahetus naisele vägagi inspireerivalt.

Kuid millised soengud on moes peagi saabuval kevadel ning sellele järgneval suvel? Etteruttavalt tasuks mainida, et põnevaid ideid leiab kindlasti igaüks, sest mood on muutunud üsnagi põnevaks ja mitmekülgseks. Erinevad ideed neile, kellel on lühikesed juuksed, ja pisut tagasihoidlikumad ideed neile, kes eelistavad pikki juukseid ja ei taha nendega väga suuri eksperimente ette võtta. 

Kindlasti tasuks silmas pidada seda, et parima soengu saad, kui oled valmis ka pisut rohkem investeerima ehk leidma juuksuri, kes on tõeline oma ala professionaal. 

Vaata pilte selle suve kõige seksikamatest soengutrendidest siin