PÕNEV! Kenzo Takada parfüümiesitlus Varssavis!

21 kommentaar
PÕNEV! Kenzo Takada parfüümiesitlus Varssavis!

Septembri alguses lennutas ülemaailmselt tuntud ilubränd Avon baltikumi ilu- ja moetoimetajad Varssavise, et esitleda koostööös disainer Kenzo Takadaga uut parfüümi, mis kannab nime Avon Life.

Septembri alguses lennutas ülemaailmselt tuntud ilubränd Avon Baltikumi ilu- ja moetoimetajad Varssavisse, et esitleda koostöös disainer Kenzo Takadaga uut parfüümi, mis kannab nime Avon Life.

Varssavisse jõudes ootas meid ees 28 (!) soojakraadi ning kohtumine maailmakuulsa disaineri Kenzo Takadaga. Mehega, kes kogu Euroopale moes uutmoodi lähenemist tutvustas, miksides nii osavalt Jaapani juuri ja euroopalikku lähenemisviisi, et tulemuseks sai Aasia mõjutustega Prantsuse kaubamärk.

Selle aasta sügisel rõõmustas Kenzo, kes nüüdseks on moemaailmast pensionile läinud, koostöös kosmeetikafirmaga Avon kõiki oma fänne uue parfüümikollektsiooniga, mis kannab nime Avon Life.

Avon Life by Kenzo Takada on uus lõhnasegu, mis toob välja elu ilu, suhtudes ümbritsevasse vankumatu positiivsusega, mis on Kenzo Takada disaini ja isikupära keskmeks. Sarjas on nii meeste- kui ka naistelõhn, mis on loodud Alberto Morillase ja Olivier Crespi poolt.

Vaata meeleolukaid pilte Avoni pressiüritusest galeriist!

Triin Tisler