Põnev meigitrend: suuremad silmad lihtsa nipiga! FOTOD

Tahad, et sinu silmad paistaksid näiliselt suuremad - õige meigiga on see võimalik. Kui siiamaani on kõige popimaks olnud suitsusilmameik, siis järgmisel aastal puhuvad ilumaailmas uued tuuled! Christian Diori moemaja esitles hiljuti oma 2015. aasta sügiskollektsioone ning fookuses oli sel korral silmameik.

Tahad, et sinu silmad paistaksid näiliselt suuremad – õige meigiga on see võimalik. Kui siiamaani on kõige popimaks olnud suitsusilmameik, siis järgmisel aastal puhuvad ilumaailmas uued tuuled! Christian Diori moemaja esitles hiljuti oma 2015. aasta sügiskollektsioone ning fookuses oli sel korral silmameik.

Tagasihoidlikku meiki eelistavatele naistele see ilutrend ilmselt ei meeldi, ent kõik, kes soovivad midagi uut ja põnevat proovida, siis tasub kindlasti šnitti võtta just sellest meigist, mis Diori modellidele tehti. Et lavameik on alati mitu korda tugevam, siis tänavale minnes tasub kindlasti värvi kasutamisega tagasihoidlikum olla.

Diori jumestuskunstnik Peter Philips jagas nippe, kuidas sellist tulemust saada. Kõigepealt tuleb musta värvi laineriga tõmmata silmalaugudele kontuurjooned, seejärel lisada tumedat lauvärvi silmalau keskosale ning sinna peale kanda läikivaid meigipärleid. Kõige olulisem etapp on värvida ripsmed vaid silma keskosas – see muudab silmad näiliselt ümmargusemaks ja suuremaks.

Mida sina sellisest trendist arvad?