PÕNEV MOODUS, KUIDAS panna juuksed jõulisemalt kasvama

PÕNEV MOODUS, KUIDAS panna juuksed jõulisemalt kasvama

Olenevalt sellest, millist toimet me soovime kogeda, võivad taimeteed meid väga mitmel eri moel aidata.  Kas teadsid, et taimeteede abil on võimalik ka oma juuksekasvu stilmuleerida?

Olenevalt sellest, millist toimet me soovime kogeda, võivad taimeteed meid väga mitmel eri moel aidata. Kas teadsid, et taimeteede abil on võimalik ka oma juuksekasvu stilmuleerida?

Nii mehed kui naised, kes kannatavad juuste väljalangemise käes, väidavad, et abi otsimiseks ei ole vaja ilmtingimata sirutada kätt hirmkallite toodete suunas, mis lubavad imesid korda saata. Üheks märksa naturaalsemaks ja kättesaadavamaks mooduseks pidavat olema oma juuste loputamine konkreetsete taimeteedega. Me kõik teame, et nõgesetee on üheks vanimaks mooduseks, kuidas oma juuksed kiiremini kasvama panna, kuid millised on need teised taimeteed, mis abiks tulevad, sellest loe allpool.  

Piparmünditee

Võime märgata, et mitmetes šampoonides ja juuksehooldusvahendites on tugevalt tunda piparmündiekstrakti. Selleks on oma kindel põhjus. Piparmündis sisaldub palju antioksüdante ning seetõttu suudab see väga tõhusalt juuskekasvu stimuleerida. Piparmünditee parandab vereringet, aidates peanahal omandada rohkem hapnikku ja toitaineid. 

Rosmariinitee

Täpselt nii nagu eelmainitud piparmünt, parandab ka rosmariin vereringet ning seetõttu on tulemus ja mõju täpselt sama. 

Lavendlitee

Paljud inimesed ravivad lavendli abil oma ärevushäireid ja unetust. See õrn jook suudab abi osutada ka juustele. Regulaarselt oma juukseid lavendiliteega loputades ilmnevad tulemused, mis võivad meid üllatada. 

Basiilikutee

Tänu rikkalikule mageneesiumisisaldusele peatab oma peanaha loputamine basiilikuteega juuste väljalangemise. 

Kas ja kui tihti loputad sina oma juukseid mõne taimeteega ning kas oled täheldanud tõhusat toimet?  

Allikas: healthdigezt.com