Reklaam sulgub sekundi pärast

PÕNEV SOOVITUS, MIS AITAB SUL valida kingituseks õige parfüümi

Võime arvata, et ilmselt  ei kingita mitte ühelgi teisel ajal aastas niipalju parfüüme, kui seda tehakse jõulude ajal. Kuidas aga tagada olukord, et kellegile lõhna kinkides see talle ikka kindlasti ka meelepärane oleks ning tema isiksusega kokku sobituks, ilma, et meile selle inimese  kindel lemmikbränd teada oleks? 

Võime arvata, et ilmselt ei kingita mitte ühelgi teisel ajal aastas nii palju parfüüme kui seda tehakse jõulude ajal. Kuidas aga tagada olukord, et kellelegi lõhna kinkides see talle ikka kindlasti ka meelepärane oleks ning tema isiksusega kokku sobituks, ilma et meile selle inimese kindel lemmikbränd teada oleks? 

Parfüümientusiast Kai Laidla jagas meile oma pikaajalise parfüümimaailmas tegutsemise jooksul omandatud kogemuste põhjal välja kujunenud veendumusi ning soovitab tegutseda järgmiselt: „Kui lõhna kellelegi teisele kinkida, siis tasuks lähtuda eeskätt sellest, millised lõhnad on inimesele varem meeldinud. Kuid teisest küljest teeb lõhna kinkimise personaalsemaks just see, kui lõhn valitakse selle järgi, kuidas me ise seda inimest ette kujutame ning millisena ta meie arvates lõhnata võiks ja millise sõnumi tahame selle kingitusega inimesele üle anda. Sellisel moel on võimalik parfüümikingi saajal teha ka uusi avastusi,“ mõtiskleb Kai. 

Täispikka artiklit parfüümimaailma müstikast loe ajakirjast Buduaar november-detsember.