RAHEL JAGAS OMA modellinduse kogemusi

Sille Randviir

Buduaar

Kui osad meie seast ei oska mitte kuidagi kaamera ees olla ning vajavad koguaeg juhtnööre, kuidas olla ja käituda, siis Eesti Laulu poolfinalist Rahel Ollisaar tunneb ennast kaamera ees väga mugavalt. Uurisime Rahelilt, kuidas tal see õnnestub.

Tõusev täht Rahel avaldas Buduaarile, et juba teismelistena korraldasid nad sõbrannadega väikeseid photoshoote ning kaamera ees on talle alati olla meeldinud. Kõige enam meeldib talle aga pildistamine siis, kui selle juurde kuulub ka loominguline kontseptsioon. “See annab karakteri ja mulle väga meeldib rollidesse kehastuda. Poseerimine on nagu tantsimine (mida ma samuti alati armastanud olen) – emotsiooni edastamine läbi oma keha.”

Modelliks olemine pole Raheli jaoks aga teps mitte võõras ning hiljuti osales naine näiteks Cellbesi moeseeria pildistamisel. “Cellbes’i seeria oli huvitav väljakutse kuna läks stiililiselt lahku minu personaalsest riietumis-stiilist, aga igasugune mugavustsoonist väljas kogemus rikastab. Usun, et kantava riide iseloom sõltub paljuski kandja karakterist. Olen modellitööd pisut teha saanud ka varasemalt – üks koostöö oli näiteks Denim Dreamiga, kuhu pildistasime seeria nende juubelikataloogi. ”

Vaata siit, millist kohta ennustab populaarne OlyBeti ennustusportaal Rahelile Eesti Laulul ja kes on favoriidiks.